Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Pierwsze logi

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
    Belfegorze, dziękuję, już się martwiłem, że pozostanę sam jak palec, ale podratowałeś mnie.

    Jeśli chodzi o tamten log to słowo honoru robione na moim. ale mam wrażenie, że wtedy po prostu powinien był poczekać jeszcze chwileczkę dłużej.

    Ale też zauważyłem, że jeśli chodzi o korektę zapłonów, to podczas błędnej próby wyszło lepiej... dziwne.

    Paliwo jakie zalane to 95. Miałem wtedy z pół baku.

    Czyli tak jak moje niedoświadczone oko zauważyło, coś z zapłonami. Poszperam na forum jak to zreperować.

    Lambda (ta przed katalizatorem) jest nowiutka. Być może to ta za katem, która złe wyniki pokazuje.

    Słuchaj, dzięki, że zajrzałeś. Zajmę się tym co mogę na razie. Zapłony, szczelność (znowu), lambda.

    Co do potencjalnego programu to mnie tutaj zaskoczyłeś. Fajnie by było gdyby się okazało, że tak.

    Podkopnik, dzięki, myślę, że masz racje. Mam wrażenie, że jest lepiej jak odłączę przepływkę.
    Na 95 to daruj sobie logi. Jakos te paliwo moze byc dobre do wolnossacego silnika ale nie do 1.8t 180tki ktora czesto w serii ma juz problemu z zaplonami. Kolega w b6 mial korekty na poziomie 8 stopni. Przyznal sie ze jest na 95 to zawrocilismy i kazalem przyjechax jak to wyjezdzi. Na 98 mial korekty na poziomie 2 i to przez chwile...

  2. #2
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Na 95 to daruj sobie logi. Jakos te paliwo moze byc dobre do wolnossacego silnika ale nie do 1.8t 180tki ktora czesto w serii ma juz problemu z zaplonami. Kolega w b6 mial korekty na poziomie 8 stopni. Przyznal sie ze jest na 95 to zawrocilismy i kazalem przyjechax jak to wyjezdzi. Na 98 mial korekty na poziomie 2 i to przez chwile...
    Dzięki Pawle!

    Ok, to zrobię jutro logi jeszcze raz na 95, potem spróbuję jakoś niedługo przerzucić się na 98 i po jakimś czasie zrobię logi na nowym paliwie i zobaczymy czy będzie jakaś zmiana.

    A co powiesz na resztę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •