Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

WÄ…tek: Mefi Audi TT S-Line quattro - Avus Gray poczatek nowej przygody....

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #1

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Przewody zwykłe, czy w oplocie? Bo cena wyższa niż oplot na zamówienie (za komplet 6 przewodów - są 2 miękkie po drodze i też warto wymienić) płaciłem niecałe 400zł.
    Napinacz nie stuka? Po 200k z tego co widać i słychać to lubi dawać o sobie znać. Tylko problem, że sporo kosztuje ogarnięcie tego
    Przy tej ilości rzeczy czeka Cię teraz tylko cieszenie się z jazdy

  2. #2
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    SkÄ…d
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Sorprop Zobacz posta
    Przewody zwykłe, czy w oplocie? Bo cena wyższa niż oplot na zamówienie (za komplet 6 przewodów - są 2 miękkie po drodze i też warto wymienić) płaciłem niecałe 400zł.
    Napinacz nie stuka? Po 200k z tego co widać i słychać to lubi dawać o sobie znać. Tylko problem, że sporo kosztuje ogarnięcie tego
    Przy tej ilości rzeczy czeka Cię teraz tylko cieszenie się z jazdy
    Zwykłe , wszystkie wymienione
    Wszystko cichutko, nic nie stuka. Przy silniku do ogarnięcia pozostaje, jedynie przepływomierz (przepływka) bo niestety falujące obroty są, zwłaszcza na jałowym biegu.



    Delleto- z każdym dniem kolor felg podoba mi się, co raz bardziej

    Kanapa - na razie po za szamponem i środkiem do felg nie korzystałem z reszty czekam jak wszystko będzie ogarnięte na prawie ostatni guzik.

    miki77- ehh Ci powiem pompuje się pompuje i co chwila w coś trzeba włożyć. Jak się chce mieć 100% zadowolenia to niestety tak bywa



    Po za wymiana piasty przedniej prawej (złamana szpilka plus zjechane gwinty śrub), wyszły kolejne sprawy takie jak piszczenie podczas cofania (jakby tarcie z tyłu) pisk hamulców tu stawiam na nowe klocki i tarcze.
    Chodź to dziwne bo myślałem ze na początku będa bardziej hałasować a ten objaw pojawił się po 700 km przejechaniu. Ustawienie zbieżności oraz podczas maksymalnego skrętu kierownica dziwnie się zachowuje zawieszenie z tyłu oraz też wydobywa się słyszalny dźwięk.

Tagi dla tego wÄ…tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •