Pokaż wyniki od 1 do 15 z 71

Wątek: Vip

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Absolutnie nie mieszam nikogo z błotem i nie tylko ICE uderza do adminów,ja również.Problem w tym ,że Ty nie miałeś Vip-a ani do niego nie byłeś nominowany a najwięcej tu krzyczysz i się udzielasz i chyba Ty to pokazujesz " ja nie mam to dlaczego inny ma mieć..."Tak prawdę mówiąc ledwie się tu pojawiłeś i zainteresował Cię temat który de facto Cie nie dotyczy.Znając życie ledwie się pojawiłeś,za pół roku znikniesz.Vip do niczego mi tu nie potrzebny tak dla informacji ,ale to otwiera nowy wątek postępowania moderatorów.
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 13-04-2014 o 13:33

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Absolutnie nie mieszam nikogo z błotem i nie tylko ICE uderza do adminów,ja również.Problem w tym ,że Ty nie miałeś Vip-a ani do niego nie byłeś nominowany a najwięcej tu krzyczysz i się udzielasz i chyba Ty to pokazujesz " ja nie mam to dlaczego inny ma mieć..."Tak prawdę mówiąc ledwie się tu pojawiłeś i zainteresował Cię temat który de facto Cie nie dotyczy.Znając życie ledwie się pojawiłeś,za pół roku znikniesz.Vip do niczego mi tu nie potrzebny tak dla informacji ,ale to otwiera nowy wątek postępowania moderatorów.
    Przeczytaj swój post i odpowiedz sobie sam czy nie mieszasz z błotem. Raptem 1 post napisałem ale już przerobiłeś mnie na krzykacza... wyraziłem swoją opinie na temat posta ICE. Powiedziałem, że jestem neutralny mnie ta ranga jest nie potrzebna i jakoś nie widzę żebym gdzieś stękał o taką rangę. Ledwie się nie pojawilem jakoś pół roku jestem i nie znikłem czyżbym twój stereotyp nadszarpnął? Naprawdę gratuluję jeśli ty od razu urodziłeś się alfą i omegą i pomagałeś od razu. ...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez FranciszekDolas Zobacz posta
    Przeczytaj swój post i odpowiedz sobie sam czy nie mieszasz z błotem. Raptem 1 post napisałem ale już przerobiłeś mnie na krzykacza... wyraziłem swoją opinie na temat posta ICE. Powiedziałem, że jestem neutralny mnie ta ranga jest nie potrzebna i jakoś nie widzę żebym gdzieś stękał o taką rangę. Ledwie się nie pojawilem jakoś pół roku jestem i nie znikłem czyżbym twój stereotyp nadszarpnął? Naprawdę gratuluję jeśli ty od razu urodziłeś się alfą i omegą i pomagałeś od razu. ...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    a co w tym momencie robisz?nie widzisz ,że Twoje posty nijak pasują do tego tematu?to tak jak byś udzielał się która droga w moim mieście ma być jednokierunkowa a w życiu w mojej dziurze nie byłeś.Robisz szum w temacie całkowicie omijającym Ciebie.Masz coś z polityka.
    Jaqob skutecznie omijasz moje posty co do moderatorów.Robicie co chcecie,wasze ustalenia chyba są przy wspólnym piwku i wisi Wam co inni na to.
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 13-04-2014 o 14:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •