Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
Myślę że nie ma co gdybać , tylko czekać pierw na wycenę z ubezpieczalni , która standardowo będzie zaniżona. Wałcz z nimi do końca
Jest propozycja z ubezpieczalni: 9200. Fuck off, jeśli można dać wyraz. Znajomy rzeczoznawca da kontr-opinię. Boks z ubezpieczalnią. Ta dyscyplina jest nudna.
Chce oczywiście uzyskać jakas realną kwotę, wydaje sie, że może być sens ratować ale za wcześnie na zobowiazujace deklaracje

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Skoro w srodku nie smierdzi to temperatura bie przeszla do srodka. Auto od wewnatrz ma mazidla konserwacje i zabezpieczenia a to smiedzi. Ja w swojej tt obrobilem 2 sruby przy wahaczach wleczonych z tylu. Musialem tigiem je bzyknac aby cos dospawac i je wykrecic. Od razu w srodku mgla i smrod. Na szczescie juz po nim nie ma sladu a to tylko 2 srubki rozgrzane troszke.
Umyj ja zdejmij boczki dach i sam zobaczysz czy jest nadtopione. Przegrzana blacha będzie korodowac ale jesli lakier nie splynal to ocynk tym bardziej nie. Spawalem ocynkowane blachy i to cholerstwo sie trzyma i wytapia dopiero w miejscu luku. Farba sie topi 5cm przed spawem wiec jesli farba przezyla to ocynk tez. Mam komplet uszczelek do cabrio i oddam to naprawde tanio. Nawet cala skroupa jeszcze mi lezy takze wiekszosc czesci poza dachem ogarne albo koledzy z forum.
Ja bym nie przekreslal bo auto jest bardziej okopcone niz spalone...
Na spokojnie dzisiaj obejrzeliśmy, moze będą jeszcze ludzie z tej tetetki ☺