Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Wątek: Jakie drugie auto do pochłaniania km - komfortowe do podróżowania ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    To może i ja dodam kilka słów
    1. C5 bardzo fajne, komfortowe, duże w środku auto. Jednak zawieszenie hydro trzeba lubić. Jest ono...specyficzne. Dłuższa jazda próbna przed zakupem wskazana.
    2. Miałem Vectrę C 1.8 wersja GTS. Absolutnie genialne auto. Zabezpieczenie antykorozyjne na najwyższym poziomie, mnogość wyposażenia dodatkowego, super znosi LPG, bardzo tanie w serwisie (serwisowałem w ASO 13 letni samochód, bo cena ta sama co u Mirka). Przez 90 tys km, poza zwykłą eksploatacją, wymieniłem cewkę zapłonową, korek wlewu oleju i mocowanie amortyzatora. Sprzedałem jak miała 250 tys km.
    3. Mercedes....cóz, klasa sama w sobie. Zdecydowanie najdroższy w utrzymaniu, ale co Gwiazda to Gwiazda. Długa skrzynia automatyczna, bardzo dobre wyciszenie, względnie niskie spalanie i dobre silniki (akurat ten 200k to taki średni).
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 07-05-2019 o 22:56

  2. #2
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    3. Mercedes....cóz, klasa sama w sobie. Zdecydowanie najdroższy w utrzymaniu, ale co Gwiazda to Gwiazda. Długa skrzynia automatyczna, bardzo dobre wyciszenie, względnie niskie spalanie i dobre silniki (akurat ten 200k to taki średni).
    Masa prawie 2t robi swoje ale przy 184KM w automacie radzi sobie dobrze żona nie narzeka bo ona nim jeździ. Auto z Niemiec więc gdyby nie akcyza to celowałem powyżej 2l no ale cóż oddać prawie 7k do urzędu celnego to słabość mnie ogarnela więc wolałem dołożyć i kupić młodsze ale do 2 l. A z tym utrzymaniem to nie ma tragedii podzespoły są naprawdę wytrzymałe od tego zależy komfort. Nie licząc rozrządu olejów w silniku i skrzyni na starcie przez 2 lata dołożone może z 1k

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •