Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Moje Audi tt 8j 2007r 2.0

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar jacekpom
    Dołączył
    Mar 2015
    Płeć
    Skąd
    Oleśnica
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    34
    Alufelgi są oryginalne z audi r8 u mnie pasują nie mam z nimi problemu w polsce takich nie znalazłem szukałem na allegro ale są tylko podróbki za 2700zł z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą i też porównując te są masywniejsze na w niemczech można takie dostać za jakieś 350euro sztuka. Autko kupiłem w Miliczu u pana który sprowadził je z Francji z przyciemnionymi szybami ale niestety z przodu musiałem zdzierać bo przeglądu nie chcieli podbić, co do planów na mody to nie planuje narazie nic w tym aucie zmieniać ewentualnie tylko radio, autko ma fajny dzwiek nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa blow-off ? ma przymocowane bardzo jasne ledy pod drzwiami drzwi po paru minutach same się zamykają jeśli nie ma kluczyków w stacyjce co tu można więcej chcieć

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez jacekpom Zobacz posta
    Alufelgi są oryginalne z audi r8 u mnie pasują nie mam z nimi problemu w polsce takich nie znalazłem szukałem na allegro ale są tylko podróbki za 2700zł z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą i też porównując te są masywniejsze na w niemczech można takie dostać za jakieś 350euro sztuka. Autko kupiłem w Miliczu u pana który sprowadził je z Francji z przyciemnionymi szybami ale niestety z przodu musiałem zdzierać bo przeglądu nie chcieli podbić, co do planów na mody to nie planuje narazie nic w tym aucie zmieniać ewentualnie tylko radio, autko ma fajny dzwiek nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa blow-off ? ma przymocowane bardzo jasne ledy pod drzwiami drzwi po paru minutach same się zamykają jeśli nie ma kluczyków w stacyjce co tu można więcej chcieć
    Nie wiem jakie masz podejście do TT ale sam zobaczysz z czasem formowe fury i mody zacznią Cię kusić i będziesz dumać co by tu dłubnąć. Puki co dobrze, że cieszy Cię to co masz i po pierwszych kilometrach nie stwierdziłeś - qrfa to nie to
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez jacekpom Zobacz posta
    Alufelgi są oryginalne z audi r8 u mnie pasują nie mam z nimi problemu w polsce takich nie znalazłem szukałem na allegro ale są tylko podróbki za 2700zł z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą i też porównując te są masywniejsze na w niemczech można takie dostać za jakieś 350euro sztuka. Autko kupiłem w Miliczu u pana który sprowadził je z Francji z przyciemnionymi szybami ale niestety z przodu musiałem zdzierać bo przeglądu nie chcieli podbić, co do planów na mody to nie planuje narazie nic w tym aucie zmieniać ewentualnie tylko radio, autko ma fajny dzwiek nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa blow-off ? ma przymocowane bardzo jasne ledy pod drzwiami drzwi po paru minutach same się zamykają jeśli nie ma kluczyków w stacyjce co tu można więcej chcieć
    Nie ma co popadać w euforię, widziałem te felgi już na jednej TT i kilku innych audi, one wychodziły w linii Eksklusive, są zwaliste z wyglądu i dosyć ciężkie przez swoją konstrukcję, tak ze dla mnie nie do zaakceptowania, ważne aby podobały się właścicielowi.
    Blow ofa ma każde 2.0tfsi bez tego zniszczył byś turbinę, napisz coś więcej o samo zamykaniu się drzwi, chodzi o zamek, czy masz jakieś siłowniki które je dociągają, bo nie bardzo jasno to opisałeś.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 08-04-2015 o 12:05
    Znowu TT znowu Cabriolet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •