Pokaż wyniki od 1 do 15 z 40

Wątek: TT 8S White MartinezTK1458

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar MartinezTK1458
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    330
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Biała
    Posty
    117
    Trochę pojeździłem i na trasach i na co dzień więc napisze kilka słów o swoich spostrzeżeniach
    Najpierw plusy :
    1.Spalanie miłe zaskoczenie na trasie Warszawa -Jelenia Góra średnia spalania 8,7l przy nie przekraczaniu 160km/h (większość drogi autostrada )
    2.Prowadzi się świetnie .Po testowałem ją w moich rodzinnych stronach po zakrętach w okolicach Szklarskiej Poręby i Karpacza.Jeździ jak przyklejona
    3.Pozycja za kierownicą fotele ogólnie komfort podroży trzymanie na zakrętach jest ok.Nawet mój syn 140 nie narzekał na podróż na tylnych fotelach
    4.Przyspieszenie robi wrażenie i dźwięk wydechy w opcji ustawień dynamic
    A teraz żeby nie było tak słodko negatywy:
    1.Dźwięk głośników to jakaś kpina dudnią jak stary grundig nic z tym nie da się zrobić żadne ustawienia basów .Głos spikera dudni że nie można tego słuchać może coś jest uszkodzone ale wątpię po prostu wsadzono tam jakiś chłam żeby każdy dokupił Bose. Będę musiał pomyśleć o wymianie tych głośników bo te to porażka.
    2.Druga sprawa która myślę jest powiązana z pierwszą to brzęczenie w konsoli środkowej przy przyspieszaniu gdy auto jest w ustawieniach dynamic.Najprawdopodobniej dźwięk jest podawany przez głośniki żeby spotęgować odczucia a one po prostu tego nie wytrzymują.
    3.Słaba skóra (jeśli to w ogóle skóra) na bocznych fotelach po 1000 km jest tak pozaginana jak bym przejechał z 50 tyś a nie 1 tyś

    To takie moje spostrzeżenia na dziś

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez MartinezTK1458 Zobacz posta
    Dźwięk głośników to jakaś kpina dudnią jak stary grundig nic z tym nie da się zrobić żadne ustawienia basów .Głos spikera dudni że nie można tego słuchać może coś jest uszkodzone ale wątpię po prostu wsadzono tam jakiś chłam żeby każdy dokupił Bose. Będę musiał pomyśleć o wymianie tych głośników bo te to porażka.
    Swego czasu miałem możliwość przetestowania ( tylko godzina ) TT 8S z nagłośnieniem Bang&Olufsen i pomimo zabawy z korekcją, to grało to gorzej, niż zwykłe nagłośnienie w TT 8J. Obstawiam, że niestety wszystkie TT 8S mają kiepskie nagłośnienie.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 27-03-2017 o 16:33
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez MartinezTK1458 Zobacz posta
    3.Słaba skóra (jeśli to w ogóle skóra) na bocznych fotelach po 1000 km jest tak pozaginana jak bym przejechał z 50 tyś a nie 1 tyś

    To takie moje spostrzeżenia na dziś
    Niestety ze skórą też nie jest tak kolorowo w palecie Audi, te twardsze z konfiguratora wytrzymują bez specjalnych uszkodzeń do 120.000km, a te miękkie Nappa, Feinnappa marszczą się niemmiłosiernie - przerabiałem to od nowości w TT-RS mk2 i dużo ludzi się skarży na marszczenie skóry. No ale Audi taką lubi dawać. W BMW masz twardsze typy skóry, ale ona w dotyku jest czasami jakby była z naciągniętej plasatikowej plandeki - także coś za coś.


    Skóra w Audi to na pewno jedna z pierwszych rzeczy po której widać ząb czasu na aucie.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 27-03-2017 o 16:44

Podobne wątki

  1. Audi A4 B5 1.8TQ + FP WHITE
    Przez CoLo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 09:43
  2. MK1 [8N] Witam, White się kłania.
    Przez White w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •