Cytat Zamieszczone przez KOWBOJ Zobacz posta
Witam wszystkich ponownie. Jeżeli był gdzieś podobny temat (ja nie mogłem znaleźć) to od razu dawajcie opieprz. Chodzi mi tuning mojego TTSa. Wiem, że można z niego wycisnąć ok. 360 KM wymieniając dolot, intercooler no i oczywiście strojenie z chipem (tak twierdzi Fabryka Mocy z Lublina). Czy ktoś kto przerabiał temat może się podpiąć do rozmowy i wyjasnić mi kilka szczegółów?? Myślę poważnie nad tymi modyfikacjami a nie do końca wiem jak to dobrze przeprowadzić. Dzięki za wyrozumiałość i czekam na chętnych do pogaduchy. Niech nam żyją TTmaniacy!!!!!!
Ci którzy zalecają Ci nowy dolot do TTs delikatnie mówiąc niezbyt wiedzą o czym piszą- TTS posiada juz fabrycznie dolot HI Flow który starcza na gruuuubo ponad 360KM a i +500KM nie robi na nim wrażenia

Druga sprawa obowiązkowo Downpipe 3cale przy przekraczaniu 300KM - DP+SOFT = 300-320KM.

Kolejnym etapem przy przekraczaniu 320-330KM jest wydech -który trzeba 'uwolnić' - polecam konstrukcje wydechu MG motorsport. Jeśli jednak 300-320KM Cię satysfakcjonuje nie ma potrzeby ruszania wydechu do tej mocy i zrobić samo DP+SOFT.

Pamiętać trzeba że podane moce są orientacyjne gdyż - silnik jest inny