Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Sprzedam Audi TT 8J 2007r

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódzkie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Silver
    Posty
    27
    Ja przed zakupem TT obejrzałem kilkanaście egzemplarzy sprowadzonych w cenie około 40tyś. Powiem szczerze, że każdy z nich to była "skarbonka" po przejściach... O 3.2 w tej cenie można pomarzyć. Dopiero w cenie około 50tyś za ośkę w DSG był jakiś konkretny wybór... Mówię o rocznikach 2007-2009...

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Berserk Zobacz posta
    Ja przed zakupem TT obejrzałem kilkanaście egzemplarzy sprowadzonych w cenie około 40tyś. Powiem szczerze, że każdy z nich to była "skarbonka" po przejściach... O 3.2 w tej cenie można pomarzyć. Dopiero w cenie około 50tyś za ośkę w DSG był jakiś konkretny wybór... Mówię o rocznikach 2007-2009...
    Z cenami to mocno poleciałeś.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódzkie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Silver
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Z cenami to mocno poleciałeś.
    Zależy czego się szuka. Dla jednego coś będzie igłą dla innego bez szału. Ja akurat jestem wybredny i wolę dołożyć parę groszy i być zadowolonym z zakupu... Nie mówię że "ktoś" nie znajdzie ładnego auta w tej cenie, ja nie znalazłem nic szczególnego w cenie oscylującej przy 40tyś... po protu moja subiektywna opinia i każdy ma swoją. Wiadomo jak komuś nie przeszkadza przebieg 200kkm+ i brak jakiegokolwiek udokumentowania to ok, ja szukałem z pełną dokumentacją, serwisem do końca w ASO i przebiegiem poniżej 100kkm. Dlatego w tej cenie nie było praktycznie żadnego wyboru
    Pozdrawiam elmacho!
    Ostatnio edytowane przez Berserk ; 10-02-2019 o 20:17

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Berserk Zobacz posta
    Zależy czego się szuka. Dla jednego coś będzie igłą dla innego bez szału. Ja akurat jestem wybredny i wolę dołożyć parę groszy i być zadowolonym z zakupu... Nie mówię że "ktoś" nie znajdzie ładnego auta w tej cenie, ja nie znalazłem nic szczególnego w cenie oscylującej przy 40tyś... po protu moja subiektywna opinia i każdy ma swoją. Wiadomo jak komuś nie przeszkadza przebieg 200kkm+ i brak jakiegokolwiek udokumentowania to ok, ja szukałem z pełną dokumentacją, serwisem do końca w ASO i przebiegiem poniżej 100kkm. Dlatego w tej cenie nie było praktycznie żadnego wyboru
    Pozdrawiam elmacho!
    Taka argumentacja jak najbardziej do mnie trafia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Berserk Zobacz posta
    Zależy czego się szuka. Dla jednego coś będzie igłą dla innego bez szału. Ja akurat jestem wybredny i wolę dołożyć parę groszy i być zadowolonym z zakupu... Nie mówię że "ktoś" nie znajdzie ładnego auta w tej cenie, ja nie znalazłem nic szczególnego w cenie oscylującej przy 40tyś... po protu moja subiektywna opinia i każdy ma swoją. Wiadomo jak komuś nie przeszkadza przebieg 200kkm+ i brak jakiegokolwiek udokumentowania to ok, ja szukałem z pełną dokumentacją, serwisem do końca w ASO i przebiegiem poniżej 100kkm. Dlatego w tej cenie nie było praktycznie żadnego wyboru
    Pozdrawiam elmacho!
    Ja mam podobnie. Dla nie kupujący takich aut jak TT gdzie da się w sumie dużo dołożyć dzielą się na dwie grupy - jedni kupują auto kompletnie ciut przepłacone (to ja :P) inni mają dryg i czas do tego by sobie je dopieścić jak tam sobie wymarzyli. Ja mam dwie lewe ręce do takiej roboty do tego brak garażu i czasu więc na ogół kupuję auto ponad cenę nazwijmy to okazyjną zmieniam olej dorzucam choinkę zapachową i latam.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •