Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 547

Wątek: Humidorek - czarne S-tronic 200KM z 2007r

  1. #61
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Heh, o 1:25 widać słabo już kontaktowałem
    Przypomniało mi się, że ktoś mi mówił, że większość aut tak ma, podobno w porsche wskazania są dokładne.

    Wracając do tematu, czekam na fotki autka na nowych felgach

  2. #62
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Tak jest od dawna i chyba nigdy mi sie nie zdazylo jechac autem, w ktorym predkosc by sie zgadzala z GPSem. To nie jest spisek, tylko wynika to chyba z jakiegos przepisu. Kiedys o tym czytalem.

    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Program zawsze można wgrać stary więc nie widzę problemu z gwarancją jeśli masz na silnik lub rozrząd.

    Kolega z forum od bialego 8J (chyba tt_wroc) serwisowal auto w ASO i gdy strzelil mu nieoczekiwanie rozrzad przy 80.000, to ASO powiedzialo, ze na swoj koszt wymienia silnik. Gdy zobaczyli, ze auto mialo wgrany program, odmowilio naprawy na ich koszt. Zwykle z gwarancji mobilnosci korzysta sie wtedy, gdy auto nie jezdzi. Trudno wtedy o wgranie starego programu.

  3. #63
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Tak jest od dawna i chyba nigdy mi sie nie zdazylo jechac autem, w ktorym predkosc by sie zgadzala z GPSem. To nie jest spisek, tylko wynika to chyba z jakiegos przepisu. Kiedys o tym czytalem.




    Kolega z forum od bialego 8J (chyba tt_wroc) serwisowal auto w ASO i gdy strzelil mu nieoczekiwanie rozrzad przy 80.000, to ASO powiedzialo, ze na swoj koszt wymienia silnik. Gdy zobaczyli, ze auto mialo wgrany program, odmowilio naprawy na ich koszt. Zwykle z gwarancji mobilnosci korzysta sie wtedy, gdy auto nie jezdzi. Trudno wtedy o wgranie starego programu.
    ASO jak będzie chciało to przyczepi ci się do wszystkiego. Oczywiście rozumiem Twoją decyzję. Ja pewnie zastanawiałbym się mocno gdyby auto było jeszcze na gwarancji producenta a, że dawno jej już nie mam to nie odmawiam sobie
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #64
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Tak jest od dawna i chyba nigdy mi sie nie zdazylo jechac autem, w ktorym predkosc by sie zgadzala z GPSem. To nie jest spisek, tylko wynika to chyba z jakiegos przepisu. Kiedys o tym czytalem.
    Ależ prawie każdy przepis wynika z jakiegoś spisku, a już zwłaszcza te dyktowane przez EU...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Felgi już przyjechały, a ja oddałem własnie auTTko do wycięcia katalizatora i założenia downpipe-a 3"

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Właśnie odebrałem TT po wycięciu katalizatora i wstawieniu 3" downpipe. Cóż... diabeł nie kobieta! Rwie do przodu jakby dostała drugi silnik, wyje jak grizzly i dymi jak stara skoda

    Pada dziś deszcz, więc już tego nie testuję, ale wydaje mi się, że auto jest znacznie dynamiczniejsze (nie wiem, czy po prostu wcześniej zaczyna się zrywać, czy też ma węcej mocy) i teraz to już obecne opony są zdecydowanie za słabe, a przecież jeszcze nie zmodyfikowałem programu. Dobrze, ze felgi już czekają na dostawę opon
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 24-05-2013 o 21:46

  5. #65
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Obecnie moc wzrosła ci o jakieś 20PS. Pomyśl jak to będzie jeździć jak za chwilę przybędzie jeszcze kolejne 50PS
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #66
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    no no , szacun

  7. #67
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Jeśli to jest już wzrost mocy o 20KM to może z programem wstrzymam się jeszcze kilka tygodni, a może nawet miesięcy, dłużej będę się cieszył ze skoków mocy (no i lepiej poznam skutki każdego etapu, jak opadną pierwsze emocje)

    Tymczasem fotka na przywitanie z Kolegami

    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 24-05-2013 o 21:26

  8. #68
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nie ma na co czekać, rób program. Zobaczysz wtedy jak fajnie auto przyspiesza
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #69
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Pojeździłem dziś trochę po pustawych ulicach, auto mruczy jak marzenie, nieznośny hałas jest tylko kilka minut po odpaleniu (zapewne gdy silnik ma niską temperaturę), później przy jeździe do 2-3tys obr nie hałasuje bardziej, niż zwykle (nadal jest ciszej od szumów powietrza).

    Przy 3-4 tys obr. to jest już bajka, hałas troszkę większy (jak charchot buldoga), ale znośny, jednak zrywność znacznie lepsza. A przy 4-5 tys obr. to po prostu urywa głowę, choć pomruk jest już rykiem. Tak przy 70-80km/h wciśnięcie gazu do dechy po prostu szokowało mnie na początku. Ta dodatkowa moc plus odgłos jak ryk niedźwiedzia plus szybsze zbieranie się auta robią wielkie wrażenie.

    Teraz efekt juz znam, szoku nie ma, ale świetne wrażenie pozostaje. Polecam zdecydowanie taką przeróbkę za 650zł (minus cena starego kata, który może da się odsprzedać)!
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 25-05-2013 o 15:54

  10. #70
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Gratuluję nowej zabawy odkrytej w tym samym aucie. I fajnie, że podajesz dużo informacji (ceny, aukcje ze sprzedażą pozostałości), łatwiej będzie później pójść tą samą ścieżką

  11. #71
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ciesze się, że moje opisy mogą być przydatne. Nie znam się dobrze na mechanice i ogólnie "samochodach", więc bardzo się ciesze, gdy jakoś mogę się zrewanżowac za wiedzę, jaką tu uzyskuję od osób dośiwadczonych. Jakby ktoś chciał jeszcze coś się dowiedzieć, co mogę wiedzieć a nie napisałem to proszę o pytania.

    Uzupełnię, że kierownicę z multifunkcją kupiłem za 400zł (choć wszystkie na allegro były za 800-900, lecz jeden ze sprzedajacych zaakceptował moja propozycję), jej programowanie to 100zł, a starą sprzedałem za 500zł (po pół roku jednak). Więc da się to zrobić tanio będąc cierpliwym, z czego satysfakcja podwójna

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A dziś kupiłem wyłącznik świateł z funkcją auto za 170zł. Włącza on światła dzienne przy uruchomieniu silnika, a jak jest zmrok lub deszcz to xenony. Wymaga to jeszcze lusterka z czujnikiem zmierzchu i deszczu oraz odpowidniej wiązki, więc przełącznik sobie poczeka.
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 26-05-2013 o 20:32

  12. #72
    Awatar malaaga
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    71
    Miałam przyjemność poznać się z tą czarną Panią i bynajmniej ja ją bardzooo polubiłam
    Fajnie lata i fajnie buczy ! Ślicznotka ! ! !

  13. #73
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Aga kręciła się po torze w mojej TT chyba nawet sprawniej, niż ja. Szybko się dogadały dziewczyny

    A co do tematu wątku, wspomnę, że pomiar wykazał mi przyśpieszenie 6.4s do setki, czyli zgodne z danymi katalogowymi. Biorąc pod uwagę, że mam jeszcze wąskie opony, było trochę mokro i całkiem ciemno, jestem bardzo zadowolony z wygranych pojedynków z autami o mocy 225(quattro) i 300(tył). Wkrótce skoczę na hamownię i poznany, co drzemie pod maską, bo jest to dylemat da kilku osób, z jakimi rozmawiałem.
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 03-06-2013 o 17:10

  14. #74
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Te 300 hp to trochę na wyrost, ale mimo to ta TT jeździ szybko.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #75
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ok, byłem na hamowni. Poza tym wycięciem kata auto określono jako dziewicze
    Mam teraz 227KM. Poniżej wykres. Nie wiem, jakim sposobem producentowi wychodzi w serii (200KM) takie samo przyśpieszenie (opony mam przecież też seryjne)...


Podobne wątki

  1. Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 200Km
    Przez gregor10 w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 11:42
  2. Moje Audi tt 8j 2007r 2.0
    Przez jacekpom w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •