Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: R32 TT 44 Sceny

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja za cewki z r36 beru płacilem troche ponad stówkę za sztukę a są lepsze od zwykłych z r32...
    co do swiec to do swojego vr6t znalazlem ngk racing po 250 zl za sztukę ale to swiece wyczynowe i jak dobrze się poszuka to idzie wyrwać je taniej a natomiast do serii zamykasz się w kwocie jednej takiej swiecy ngk racing kupując 6 szt więc nie przepłacaj tyle za takie pierdoły...

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Weź już rozwód z tym warsztatem i zacznij sam wymieniać proste rzeczy
    Jak widzę ponad tys.zł za diagnostykę z wymianą świec i cewek to szczęka mi opada. Zawsze więcej kasy zostanie do władowanie w TT, a nie wydawać kase za proste wymiany.
    Diagnostyka? Kup za stówkę vcds lub za darmo do ściągnięcia vag com i działasz.
    Kriss zgadzam się z Tobą i dziękuję za PW na temat obejm sam pewnie bym ogarnął wiele rzeczy, tak jak to miało miejsce w przeszłości, ale na ten moment nie pozwala sytuacja... ale w końcu się uda i będę mógł dłubać dalej z Waszą pomocą moi drodzy !!!

    Cytat Zamieszczone przez Breżniew Zobacz posta
    1440zl to pewnie swiece z cewkami tak jak piszesz około 50 zł/sztuka/ za swiece cewka ngk ok 100zł/sztuka/.masakra.
    Bardzo mocno dziękuję Breżniew za pomoc z obejmami i dzielnie czekam aż będą gotowe do wysyłki !!! przygotuje odpowiednio - czyli sodowanie/piaskowanie i malowanie.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ja za cewki z r36 beru płacilem troche ponad stówkę za sztukę a są lepsze od zwykłych z r32...
    co do swiec to do swojego vr6t znalazlem ngk racing po 250 zl za sztukę ale to swiece wyczynowe i jak dobrze się poszuka to idzie wyrwać je taniej a natomiast do serii zamykasz się w kwocie jednej takiej swiecy ngk racing kupując 6 szt więc nie przepłacaj tyle za takie pierdoły...
    Paweł cieszę się że Jesteś. Wiem że przepłaciłem (i to fakt) i to nie pierwszy raz. Teraz (jak i od ponad 1,5 roku) mam ciężką sytuację w życiu ale nie odpuszczę, czekam aż tylko będzie możliwość oddać w Twoje ręce R32 na Twój sygnał będę gotowy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •