Widzę że te korby do których podałeś linka nie mają tej opcji o której wspominałem.
Chodzi o taki otwór



Jak wejdziesz na stronę z linka poniżej to trzeba wybrać opcje z ''Rifle Drilling'' i wtedy są z tym otworem.
Podobnie jak w seryjnych korbach olej pod ciśnieniem który jest podawany na panewki wału przedostaje się tym otworem dalej do panewki i sworznia tłoka
Korby IE przychodzą w tej cenie już ze śrubami ARP tak więc jak porównać cenowo do tych JRspec z opcją ze śrubami to IE wychodzą w zaokrągleniu jakieś 25% drożej

http://www.performancebyie.com/integ...rly-8v-audi-vw


Jeśli chodzi zawory z linka którego podałeś to tak naprawdę trudno być pewnym co się kupuje Nie ma w opisie nic wspomniane jaka to wersja a fotka tylko obrazowa na sztukę i nie przedstawia zaworu do 1.8T
Wejdź w linka który podał kolega nonamed, na dole pod opisem są fotki i widać zawory z 3 nacięciami czyli wg. ich nazewnictwa standard oraz tzw. Single groove czyli z jednym większym nacięciem . Te z jednym nacięciem wymagają specjalnych zamków które przychodzą jednak w komplecie.
Jak teraz sprawdziłem to widzę że cena tylko 10$ większa za te zamki nie mniej jednak ostatnim czasem trochę się zraziłem do Single groove widząc rzadkie przypadki kiedy to jedna połówka zamka pękła i zawór poszedł do cylindra... W sumie to słyszałem o 2 takich przypadkach i jednym kiedy zamek pękł przy komuś podczas montażu nie ma jednak pewności że nie znalazło by się więcej ..
Bardziej dmuchanie na zimne bo ''miliony'' ludzi używają Single groove i nic się nie dzieje ale mimo wszystko skłaniam się bardziej w stronę potrójnych nacięć i seryjnego zamka..

Odnośnie wydechu to tak V-band tak się pisze
Spoko, możesz i tak zrobić, myślałem że proponujesz już docelowy setup.


Prawidłowe dotarcie sprzęgła to w zasadzie bardzo istotna sprawa tylko w przypadku tarcz kevlarowych i tzw Ferramic.
W przypadku kevlaru docieranie takie polega na spokojnej jeździe przez okres minimum 800 km i w tym czasie częste spinanie i rozpinanie unikając dużych uślizgów gwałtownego przyśpieszania czy też hamowania silnikiem i ogólnie przegrzania tarczy.
Założę się że niejeden mechanik Ci powie że pierwsze słyszy bo generalnie przy normalnych sprzęgłach nie ma się co za bardzo tym przejmować choć też nie jest zalecane pełne katowanie od razu po zamontowaniu.
Poniżej podaje Ci linka z pierwszej ręki czyli od bardzo renomowanego producenta na wypadek gdybyś musiał uświadamiać jakiegoś niedowiarka
Strona 7
http://www.clutchmasters.com/content...ideBooklet.pdf


Ps. Nie ma za co, po to tutaj jesteśmy









Pozdrawiam