Pokaż wyniki od 1 do 15 z 59

Wątek: Poliuretany

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Arttur masz u siebie może poduszki amorów ( oznaczone na 1 fotce żółtym kolorem) ? Bo ja słyszałem ,że producenci gwintów nie zalecają tam poligumek gdyż zawias szybciej pada;/
    Mam inny patent jeśli chodzi o górne mocowanie amorów ( fotki gdzieś w moim temacie ) ale w sumie nie słyszaem żeby ktokolwiek robił poliuretanowe zamienniki .


    Cytat Zamieszczone przez Grabarz Zobacz posta
    nie chodzi mi o stabilizator, tylko o sanki, które są mocowane do podwozia na dwóch tulejach i o te tuleje mi chodzi, ja już mam wszystko inne w poliuretanach, ale zastanawiam się czy przez nie nie mam uderzeń podczas zmian biegu i chyba zmienię na serię

    na tych rysunkach tego nie ma, bo szukałem wcześniej, więc pewnie nie produkują...

    Jeśli chodzi o sanki to racja nie produkują i założę się że nigdy nie będą bo byłby to kiepski pomysł robić to z poliuretanu
    Seryjne są metalowe ( wydaje mi się że aluminium ) i tylko powlekane gumą .
    Ja to u siebie też wymieniałem ale na mosiężne

    Te wszystkie patenty z dodatkowymi rozpórkami warte są zachodu do auta które używane jest głownie na zawodach które odbywają się ma małych ciasnych torach ( popularne w USA autoX ) i walczy się o ułamki sekund
    W zasadzie chodzi o poprawienie stabilności i precyzji w ciasnych zakrętach oraz zmniejszenie pochyłu karoserii wraz z jej dodatkowymi ruchami sprężystymi .
    W zasadzie w TT ( MK1 i MK2 ) nie odczujemy aż tak wielkiej poprawy jak w innych autach które fabrycznie przychodzą ''luźniejsze''





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black matt
    Posty
    900
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Jeśli chodzi o sanki to racja nie produkują i założę się że nigdy nie będą bo byłby to kiepski pomysł robić to z poliuretanu
    Seryjne są metalowe ( wydaje mi się że aluminium ) i tylko powlekane gumą .
    Ja to u siebie też wymieniałem ale na mosiężne
    no dobra, a jakie są oznaki ich uszkodzenia? bo walczę z dziwnymi puknięciami przy zmianie biegów. Obstawiam jeszcze, że to poliuretany w wahaczach (około 50tys przebiegu już) moga to powodować i chyba wrócę do serii...

Podobne wątki

  1. poliuretany
    Przez buba_tt w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-03-2017, 14:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •