Pokaż wyniki od 1 do 15 z 222

Wątek: Audi TT apx - renowacja by Pawel-2005

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Fotek na pewno bede sporo cykal bo dzis przejrzałem caly garaz w poszukiwaniu szparaglów do tego auta. Generalnie wszystko jest
    Jedynie przednie lampy a raczej prawa moze wymagać wymiany ale bedę musial sie skontakowac z Markiem z czarnej Tt co robil renowacje lamp( ma ktos numer? Bo ja zgubiłem)
    Fotel kierowcy mam w stanie średnim ale może sie coś fajnego trafi a jak nie to zobaczymy co z obecnego uda mi sie zrobic za pomoca specyfików
    W aucie już oszlifowalem naloty i poszla 1 warstwa zabezpieczenia. To jest tylko tymczasowe aby auto moglo sobie czekac na lakiernika bez korodowania. Pierwszy mini element już odnowilem ale to detal. Niestety inne tt czekaja i ta sztuka troche poczeka ale nie moglem pozwolic by delikatne naloty przerodzily soe w powqzna rdze.
    Co do fotek to planuje ich duzo robic i zdecydowanie wygodniej bedzie mi wrzucac je przez fb. Opisy moge tutaj kopiowac i linki podsylac na fb bo pewnie zaloze jakis taki profil TT gdzie bede umieszczac fotki. Dzisiaj prawie kazdy fb ma chyba ze ktos poleci mi jakis serwer gdzie fotki beda sie bardzo szybko dodawac bo na razie wrzucanie na fotosik i robienie miniaturek trwa bardzo dlugo a co jesli fotek moze byc dziesiatki

  2. #2
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ....wrzucanie na fotosik i robienie miniaturek trwa bardzo dlugo a co jesli fotek moze byc dziesiatki
    Dość wygodnie przez talpatalk bezpośrednio z telefonu się wrzuca foty na forum

    Pozdr
    Miki

  3. #3
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    chyba ze ktos poleci mi jakis serwer gdzie fotki beda sie bardzo szybko dodawac
    http://pl.tinypic.com/


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •