Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 94

Wątek: Jakie tt wybrac? 3.2 czy 2.0?

  1. #76

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Temat zrobił się jaki zrobił bo każdy chwali to co ma.
    2.0T - ekonomiczność, osiągi
    3.2T - dźwięk i zawsze to 3.2, a nie 2 litrowa pierdziawka

    Wszystko zależy kto jaki ma portfel i jakie ma oczekiwania. Mi oba silniki się podobają.

  2. #77
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Ja jeszcze tylko mam jedno pytanko Czy do 2.0 tfsi mogę spokojnie lać benzynę 95?
    Lać można ale czy bezpiecznie to trudno powiedzieć raczej zbytnio dobra benzyna to to nie jest. Ja osobiście tankuje tylko 98 lub VPower Racing

  3. #78

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Ja jeszcze tylko mam jedno pytanko Czy do 2.0 tfsi mogę spokojnie lać benzynę 95?
    Lej do spokojnej jazdy po mieście. Do dynamicznej jazdy lej 98.

    Chodź nie wiem czy w wolno ssącej benzynie ma to znaczenie czy zalejesz 95 czy 98. W turbo owszem.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 09-03-2012 o 10:43

  4. #79
    Awatar ikstece
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    UK
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    247
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    28
    Bogatsze paliwo zawsze jest lepsze, spalanie minimalnie spada a osiągi minimalnie rosna - portfel nie odczuje roznicy ale silnik owszem, przy długofalowych kalkulacjach da sie zauwazyc mniejsze zuzycie. To mniej więcej tak jak z paliwami z shell'a i tesco...

  5. #80
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Pytam się dlatego, że pamiętam że przy moim poprzednim aucie z 1.8 tsi, nie miało to znaczenia. Mogłem lac 95 i 98. Spalanie i osiągi były takie same. Oczywiście nie tankuje na żadnych stacjach a la Tesco, czy Auchan

  6. #81
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez torcida1 Zobacz posta
    Pytam się dlatego, że pamiętam że przy moim poprzednim aucie z 1.8 tsi, nie miało to znaczenia. Mogłem lac 95 i 98. Spalanie i osiągi były takie same. Oczywiście nie tankuje na żadnych stacjach a la Tesco, czy Auchan
    1. uzupełnij odpowiednio profil aby ludzie wiedzieli jaki masz model
    2. stwórz w dziale nasze auta nowy wątek i opisz co masz, wstaw zdjecia i tam zadawaj pytania
    3. pozostałe pytania nie dotyczące różnic miedzy 3.2 a 2.0 zadawaj w odpowiednich do tego celu wątkach bo ciutkę nieład się tutaj już wkradł

  7. #82

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    11
    Witam. Mam pytanie czy nowe tt z 2006-2007 na allegro w przedziale 60-70 tys sa warte czasu czy lepiej szukac cos w de? Bo tam tez widze ze te roczniki chodza po 12-15 tys e.

  8. #83
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Nie mam wielu doświadczeń, ale właśnie z allegro kupiłem MK2 z 12.2007 za 69 tys. (48kkm). Nie mam zastrzezeń, może to fart.

  9. #84

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Nie mam wielu doświadczeń, ale właśnie z allegro kupiłem MK2 z 12.2007 za 69 tys. (48kkm). Nie mam zastrzezeń, może to fart.
    A dlugo szukales? Sprawdzales go w serwisie itp?

  10. #85
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez luki2727 Zobacz posta
    tam tez widze ze te roczniki chodza po 12-15 tys e.
    patrz ogloszenia w DE, patrz na przebiegi rzedu 170-200 tys i zrobi Ci sie minimum 16 tys euro. Do tego odejmij sobie nieuczciwych handlarzy Widze, ze w tych tematach jestes swiezak, wiec wszystko, co jest napisane w polskich ogloszeniach (przebieg, bezwypadkowosc, serwisy czy wyposazenie) z gory traktuj jak klamstwo i zadaj od sprzedawcy dowodow na to, co pisze. Masz do tego prawo, bo nie kupujesz bulek, tylko auto za 70 tys zl.
    Ostatnio edytowane przez Mari ; 09-09-2012 o 22:51

  11. #86
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez luki2727 Zobacz posta
    A dlugo szukales? Sprawdzales go w serwisie itp?
    Hmm... we wtorek o 22 pomyślałem, że zorientuję się po ile chodzą TT, jakie mi się od dawna podobały. Zapytałem o szczegóły z dwóch ogłoszeń, w środę po południu pomyślałem, że podskoczę obejrzeć jedno, skoro jest blisko, po pół godzinie rozmowy i jeździe próbnej umówiłem się na piątek w serwisie na sprawdzenie i wyjechałem już jako moim... Nad telefonem i laptopem zastanawiałem się dłuzej

  12. #87
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    1. uzupełnij odpowiednio profil aby ludzie wiedzieli jaki masz model
    przyganial kociol...

    "Love Them BOTH" - M.

  13. #88

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    patrz ogloszenia w DE, patrz na przebiegi rzedu 170-200 tys i zrobi Ci sie minimum 16 tys euro. Do tego odejmij sobie nieuczciwych handlarzy Widze, ze w tych tematach jestes swiezak, wiec wszystko, co jest napisane w polskich ogloszeniach (przebieg, bezwypadkowosc, serwisy czy wyposazenie) z gory traktuj jak klamstwo i zadaj od sprzedawcy dowodow na to, co pisze. Masz do tego prawo, bo nie kupujesz bulek, tylko auto za 70 tys zl.
    Czyli mowisz zeby DE olac bo z oplatami i tak wyjdzie pewnie to samo co w pl a mniej zalatwiania z akcyzami itp? czyli ogolnie to na co najbardziej zwracac uwage przy kupnie? Jaki przebieg moze byc najbardziej realny w tych rocznikach 06-07?

    EDYCJA ---------- Post dodany 01:29 10-09-2012 ---------- EDYCJA

    Jakie sa wasze opinie na temat tych ogloszen, czy warto wogole ogladac:AUDI TT S-LINE!!! OKAZJA!!! (2592543082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., otoMoto.pl , otoMoto.pl ,AUDI TT 2.0 TFSi Salon Polska bezwypad. 76 tys.km (2591647783) - motoAllegro , otoMoto.pl .

  14. #89
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Bardziej miałem na myśli to, że w PL nie kupisz dobrego TT poniżej 70 tyś zl. W DE są droższe, bo nie są ulepione z kilku. Jeśli dysponujesz czasem, to polecam wycieczkę do niemiec. Tak na szybko, na pierwszy rzut oka z Twoich linków:
    - ten rarytasik był walony z przodu i tyłu Dowodem są oba zderzaki od zwykłej wersji, a jest to s-line AUDI TT S-LINE!!! OKAZJA!!! (2592543082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    - ta bezwypadkowa bestyjka ma zwykły zderzak z tyłu, a też jest s-line Oferta - Audi TT - Do sprzedania Audi TT S-line 2.0 TFSI 200ps w stanie bardzo dobrym.Bezwypadkowe,serwisowane aso Audi Kraków.Wiecej info 502 490 907.Mo


    Dalej nie patrzyłem. W modyfikacjach auta nie ma nic złego, o ile ktoś może to potwierdzić zdjęciami i o ile jest to jakoś uzasadnione. Trudno mi jest sobie wyobrazić, że ktoś zmienia sportowe zderzaki na zwykłe.

  15. #90

    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Bardziej miałem na myśli to, że w PL nie kupisz dobrego TT poniżej 70 tyś zl. W DE są droższe, bo nie są ulepione z kilku. Jeśli dysponujesz czasem, to polecam wycieczkę do niemiec. Tak na szybko, na pierwszy rzut oka z Twoich linków:
    - ten rarytasik był walony z przodu i tyłu Dowodem są oba zderzaki od zwykłej wersji, a jest to s-line AUDI TT S-LINE!!! OKAZJA!!! (2592543082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    - ta bezwypadkowa bestyjka ma zwykły zderzak z tyłu, a też jest s-line [url=http://otomoto.pl/mercedes-benz-e-350-avangarde-amg-radar-full-op-C25513880.html]Oferta - Audi TT - Do sprzedania Audi TT S-line 2.0 TFSI 200ps w stanie bardzo dobrym.Bezwypadkowe,serwisowane aso Audi Kraków.Wiecej info 502 490 907.Mo[/url
    Dalej nie patrzyłem. W modyfikacjach auta nie ma nic złego, o ile ktoś może to potwierdzić zdjęciami i o ile jest to jakoś uzasadnione. Trudno mi jest sobie wyobrazić, że ktoś zmienia sportowe zderzaki na zwykłe.
    Powiem Ci ze nawet bym nie zauwazyl tej roznicy bo nie orientuje sie w roznicach miedzy zderzakami od sline a zwyklymi. Teraz pytanie jak mocno byly bite oba auta

Podobne wątki

  1. Jakie opony wybrać?
    Przez alan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-12-2018, 23:33
  2. Jakie opony wybrać?
    Przez alan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-09-2017, 20:32
  3. Jakie radio 2 DIN wybrać?
    Przez KrzysiuProgramista w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-08-2017, 14:15
  4. Cewki zapłonowe - jakie wybrać?
    Przez Qunik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2016, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •