Strona 154 z 200 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,310 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2296
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Generalnie to jak się napalisz na to TT to obowiązkowo sprawdź Magnetix Ride bo jak źle trafisz to zakup chociażby dwóch amortyzatorów to wydatek ok 5tys Wg mnie nie jest to Sline, znaczki są poprostu dołożone i zderzaki wymienione co do bezwypadkowości tego auta to też bym wątpił, tym bardziej że sprowadzone z DE Generalnie to w okazje bym nie wierzył no i pytanie co z opłatami związanymi ze sprowadzeniem gdzieś już widziałem opinię tego auta i z tego co pamiętam to szału nie było
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 17-12-2017 o 18:14

  2. #2297

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    A to te z DE to jakieś bardziej wypadkowe były . Opłaty można sprawdzić 70% forum jeździ autami sprowadzonymi. Weryfikacja tych dokumentów to nie jest jakiś wyczyn a raczej obowiązek. Samo auto troche cepelia. Tu chromik tam znaczek nie do końca wiadomo co autor miał na myśli. Ale ogólnie wyglada na zadbany egzemplarz jak Ci się podoba to sprawdzaj.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #2298
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez d1abol Zobacz posta
    Hej wszystkim
    Potrzebowałbym opinii dotyczącej tej => https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zmPMv.html TTki. Wygląda na bogato doposażoną z tym, że nie pasuje mi brak wytłoczek S-line na siedzeniach oraz emblematu na kierownicy. Z góry dzięki za pomoc! Mam niestety do gościa dość daleko a może komuś coś wpadnie w oko.
    Wygląda ciekawie.
    Jak wspomniał Mateusz warto dowiedzieć się, dlaczego auto zostało zmienione względem serii?
    Masz nr VIN, możesz rozkodować wyposażenie i wersję.
    Na 100% zmienione reflektory przednie, lusterka boczne.
    Z tyłu brakuje 2 półek w bagażniku.

    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    co do bezwypadkowości tego auta to też bym wątpił, tym bardziej że sprowadzone z DE
    Przypomnij proszę, skąd pochodzi AUDI TT 8J, którym obecnie jeździsz?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #2299

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Moją uwagę zwraca wydech. Nie wystaje poza obrys dokładki zderzaka, jest jakby "wciśnięty" do wnętrza auta.

  5. #2300
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Moje? Z Nimiec z pełno historia ASO dodatkowo dla Twojej wiedzy auto przeprowadził ZUCZEK. Jest mała różnica moje byko sprowadzane dla Magdy a to typowo na handel...

  6. #2301
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Moje? Z Nimiec z pełno historia ASO dodatkowo dla Twojej wiedzy auto przeprowadził ZUCZEK. Jest mała różnica moje byko sprowadzane dla Magdy a to typowo na handel...
    Ja doskonale wiem skąd, kto, dla kogo, komu i za ile.

    Poprzedniego posta napisałem, bo uogólniłeś potencjalny stan techniczny samochodów sprowadzonych z Niemiec. A z tym jak pokazuje powyższy przykład różnie bywa.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #2302

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Nie ma reguły zwłaszcza jeśli chodzi o takie auto jak TT. To że sprowadzone o niczym nie świadczy. Może być po dzwonie lub nie.Sam wiesz, że możesz sprowadzić całe a strzał dostać na miejscu.Auto najpierw sprawdzić po VIN, pózniej pogadać ze sprzedającym i można oglądać. Dopytaj też co to ta wersja Exclusiv bo takiej nie było. Podobnie jak i pompowanych foteli czy czujników parkowania o których pisze sprzedający. Cena jeśli auto w zadowalającym stanie to max 35-37 tysi. Przecież to ośka w manualu czyli jak na TT to raczej półśrodek.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #2303

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17
    Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Nie ma reguły zwłaszcza jeśli chodzi o takie auto jak TT. To że sprowadzone o niczym nie świadczy. Może być po dzwonie lub nie.Sam wiesz, że możesz sprowadzić całe a strzał dostać na miejscu.Auto najpierw sprawdzić po VIN, pózniej pogadać ze sprzedającym i można oglądać. Dopytaj też co to ta wersja Exclusiv bo takiej nie było. Podobnie jak i pompowanych foteli czy czujników parkowania o których pisze sprzedający. Cena jeśli auto w zadowalającym stanie to max 35-37 tysi. Przecież to ośka w manualu czyli jak na TT to raczej półśrodek.
    Dokładnie, ja też nie słyszałem ani nie wygrzebałem nic o wersjach "Exclusive". Miałem też takie odczucia, że cena raczej jest trochę przesadzona (nawet jeżeli samochód jest w nienagannym stanie) i z mojej strony przed oględzinami chciałem się dogadać, żeby zejść w okolice 37 tyś (ze względu na dystans jaki mnie dzieli z gościem wole taki rzeczy z góry obgadać) ale gość nie jest w ogóle skłonny schodzić poniżej 40k więc póki co raczej sobie daruję oględziny, tylko stracę czas. Wydaje mi się, ze to wciąż za dużo, do tego TTka stoi na letnich oponach, a zimowych brak .
    Ostatnio edytowane przez d1abol ; 17-12-2017 o 20:09

  9. #2304
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Podobnie jak i pompowanych foteli czy czujników parkowania o których pisze sprzedający.
    Pompowane fotele - określenie często stosowane w opisie regulacji odcinka lędźwiowego. Ten egzemplarz to ma.
    Czujniki parkowania występowały w TT 8J. Ale tylko tylne. I znowu ten egzemplarz to ma.

    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Dopytaj też co to ta wersja Exclusiv bo takiej nie było.
    Dokładnie. AUDI TT 8J nie występowało w takiej wersji. To nie AUDI A8.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 17-12-2017 o 20:22
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #2305

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez d1abol Zobacz posta
    Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi.



    Dokładnie, ja też nie słyszałem ani nie wygrzebałem nic o wersjach "Exclusive". Miałem też takie odczucia, że cena raczej jest trochę przesadzona (nawet jeżeli samochód jest w nienagannym stanie) i z mojej strony przed oględzinami chciałem się dogadać, żeby zejść w okolice 37 tyś (ze względu na dystans jaki mnie dzieli z gościem wole taki rzeczy z góry obgadać) ale gość nie jest w ogóle skłonny schodzić poniżej 40k więc póki co raczej sobie daruję oględziny, tylko stracę czas. Wydaje mi się, ze to wciąż za dużo, do tego TTka stoi na letnich oponach, a zimowych brak .
    Dorzuć do zakupu: podatek, koszt rej, samo OC, przeciętne opony i serwis olejowy i masz do wydania kolejne 4-5 tyś pln. Jak nie chce zejść to niech trzyma. MK II 2.0 w ośce według mnie tanieją bardzo szybko. Jak bedzie z tą czas pokaże.
    Ps. Czujniki faktycznie są na tel ich nie dojrzałem :P
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 17-12-2017 o 20:26
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #2306
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez d1abol Zobacz posta
    do tego TTka stoi na letnich oponach, a zimowych brak .
    Opony zimowe to wyposażenie dodatkowe. Nie jest to coś, co jest niezbędnym i nieodzownym wyposażeniem samochodu.
    Kwestią odrębną jest to, czy ktoś przy odsprzedaży oferuje dodatkowy komplet opon lub kół.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #2307
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny. Ja szukam już od pół roku kabrioleta i ceny są zaporowe zarówno coupe jak i kabrio...Ja wiem że 8J ma ponad 10 lat ale mk1 potrafi kosztować ponad 20 tyś czasem pod 30tys. A Wy byście chcieli dobre 8j za 35tys czy to w ośce czy Q...codziennie przeglądam Polskie portale a mobile de znam na pamięć...

  13. #2308

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny. Ja szukam już od pół roku kabrioleta i ceny są zaporowe zarówno coupe jak i kabrio...Ja wiem że 8J ma ponad 10 lat ale mk1 potrafi kosztować ponad 20 tyś czasem pod 30tys. A Wy byście chcieli dobre 8j za 35tys czy to w ośce czy Q...codziennie przeglądam Polskie portale a mobile de znam na pamięć...
    Mateusz a kto tu powiedział, że te za 35 tysi są dobre. Niestety takich jest najwiecej i w mocno wpływają na rynek przez co za te lepsze w przedziale 45-50 nikt nie chce tyle zapłacić. Tak to widzę. Ja za zdrowy egzemplarz byłbym w stanie „przepłacić”. Z resztą zawsze szukam aut 10-15% droższych ponad rynek. Z tym, że ilu jest takich kupujących. 10-15%?
    Sam widzisz jak jest - masz swoje i też cieżko sprzedać. No chyba że się mylę i już go nie masz. Na allegro niebieskie cabrio z forum też cena poszła w dół i co ? No i nic
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  14. #2309
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Nie wiem skąd Wy bierzecie te ceny. Ja szukam już od pół roku kabrioleta i ceny są zaporowe zarówno coupe jak i kabrio...
    Pogadaj z kws

  15. #2310
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nic nie brakuje - to jest TT z pakietem Sline zewnętrznym. Także wszystko ok.
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 18-12-2017 o 20:10

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •