Pokaż wyniki od 1 do 15 z 130

Wątek: (Marko w-wa) czarne 225q

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Gdzies kiedys widzialem te zegary w slupku u mnie. Ale znaczka "s" nie bylo.

  2. #2
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Gdzies kiedys widzialem te zegary w slupku u mnie. Ale znaczka "s" nie bylo.
    Pawełku zarówno zegary jak i znaczek były cały czas ( jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu również je zobaczysz ,ale tego nie będę zdradzał narazie bo jak widzisz mam roczne zaległości w przedstawianiu swojego autka i chciałbym to robić według kolejności )
    W między czasie dopadł mnie również problem słabego ładowania , ale tu znowu pomocne okazało się forum i po wymianie części pokazanej na fotce i wyczyszczeniu wszystkim połączeń masowych wszystko wróciło do normy (takie awarie to ja lubię )




    I co by nie być gołosłownym efekt zakończonych prac



    Jako że czas i małżonka która jest w pracy pozwalają mi na to , aby posiedzieć troszkę dłużej więc ponudze was jeszcze trochę !
    Podczas szybszych przejażdżek po mieście zaczął mnie niepokoić zegar od egt który to pokazywał cały czas strasznie wysoką temperaturę co mnie niestety marwiło, i po raz kolejny tablet w łapki i jedziemy . Kolejne godziny na forum setki wątków , kawek bo oczy się zamykały i jest . Pomysłem było wycięcie katalizatora bo przecież po szesnastu latach ma prawo powiedzieć dość . I tu zaczęły się poszukiwania odpowiedniego warsztatu który mi to wykona . Pierwszą wizytą był zakład niedaleko miejsca zamieszkania ,,el-tech " niestety pan strasznie zarobiony , a i podczas przeglądania forum w wątku , Pawła 2005 ' przeczytałem niezbyt dobrą opinię na jego temat więc sobie odpuściłem . I tu któregoś pięknego dnia podczas spotu pod narodowym dostałem od Huberta namiar na ,,sporttiga" szybki telefon umówienie terminu i autko dostało od samej turbiny cały kwaśny wydeszek niestety zdjęcia nie są dobre robione dopiero teraz na szybko .





    Co do wrażeń po wymianie wydechu bo pewnie co po niektórzy z nowych forumowiczów będą pytać , zależy czego się oczekuje napewno jest szybsza reakcja na pedał gazu , co do hałasu zależało mi na tym aby nie był zbyt głośny i taki jest . Wstępnie miał być z przepustnicą abym mógł decydować o tym czy chcę aby było cicho czy wręcz przeciwnie lecz Paweł ze sporttiga niestety miał braki na magazynie więc poszliśmy na kompromis ,a przepustnice zawsze można dołożyć w późniejszym terminie. Co najważniejsze o co mi chodziło obniżyliśmy temperaturę egt i to znacznie .
    I w ten oto sposób przeturlałem się z czarnulą przez całe lato !
    Nadeszła jesień i pojawiły się kolejne problemy niestety . Deszczowa pogoda sprawiła że autko nie nadawało się do jazdy , szyby tak parowały że jeździłem ze szmatką w ręku DRAMAT . I tu znów nie będzie niespodzianki forum jest poprostu niezastąpione !!!!!!!
    Godziny czytania , przeglądania i do dzieła , winowajcą okazał się ten pan




    Silniczek v71 , okazało się że forumowy magik o nicku JERRY ma taki na zbyciu więc tyłek w samochód i jazda na drugi dzień zapomniałem o problemie
    Przy okazji pogadaliśmy chwilkę i umówiliśmy się na wyleczenie kolejnego pacjenta , pewnie wszyscy wiecie o co chodzi tak tak to on



    Połowa wyświetlacza niestety zapomniała że do czegoś służy i tak oto nasz nadworny i wogule najlepszy specjalista od zegarów i nie tylko pokazał klasę i od tamtej pory cieszę się z działających w 100-tu procentach zegarów .



    Jarku jeszcze raz tak już na maxa oficjalnie serdeczne dzięki jak zawsze super robota
    Ostatnio edytowane przez Marko w-wa ; 11-03-2017 o 14:35

Podobne wątki

  1. Czarne TT wojtasu
    Przez wojtasu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 20:08
  2. 3,2 8j czarne
    Przez jerrys41 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 13:32
  3. Małe czarne COŚ
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •