Chciałem tylko podsumować, że udało mi się kupić samochód.
Link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-quattro-forza-2-0-tfsi-xii-2009r-salon-bose-automat-ID6ybUDJ.html

Generalnie samochód ok. Historia pojazdu sprawdzona, przeczesany na wszystkie strony łącznie z hamowaniem na hamowni MAHA.
Jestem bardzo zadowolony ze stanu technicznego (środek wygląda dobrze jak na ten przebieg (mam drugie audi z czerwonymi skórami i wiem w jakim tempie się zużywają)).
Ogólnie wszystko pięknie quattro turbo automat cuda na kiju, tylko wyposażenie ubogie, ale wymagania posiadaczki spełnia.
W pierwszej kolejności wleci jakaś stacja multimedialna z BT co by można było normalnie gadać przez telefon. Później przyjdzie pora na kuracje wzmacniającą (samochód nie daje sportowych odczuć mimo udokumentowanych 207 koni), a następnie może jakiś fajny zderzak z przodu (s-line czy rs look), bo ten aktualny mi strasznie nie leży, a i felgi za małe, ale to już decyzja nie należy do mnie.

Ogólnie podsumowując nie jest łatwo kupić TT mając większe wymagania w Polsce, szukałem długo i tak ta nie jest ideałem (ze względu na wyposażenie), a i zapłacić musiałem trochę więcej niż bym się spodziewał po samochodzie z tego rocznika, ale cóż taka uroda tej marki.