Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Dziś przyszło kilka nowych drobnych rzeczy od naszego ulubionego Michała ... tak więc można będzie składać autko przez weekend...
    Nowe uszczelki od kolektora oraz od przepustnicy, kilka nowych spinek, śrub itd itp raczej same drobne rzeczy.
    Ogólnie walczyłem z ściąganiem kolektora i przepustnicy (przy okazji inspekcja co tam się dzieje pod kolektorem + czyszczenie poniżej kolektora i wymiana spinek i opasek w słabym stanie) aby wyczyścić kolektor (po komentarzu, jak że trafnym, naszego Kris-a że brudny jest ) i przepustnicę w środku.

    Demontaż okazał się ultra trudną rzeczą dla mnie (czyli osoba nie mająca kompletnie pojęcia o mechanice samochodowej) i nie pomogły niestety żadne filmiki z YT czy zdjęcia z internetu (bo ogólnie są głównie albo z A4 lub Golfa ale nie ma żadnego z silnikiem BAM lub APX a jak wiadomo różnice są), niestety nie udało się uzyskać pomocy "dla laika" od ekspertów w postaci "łopatologicznej" instrukcji ale z metodą prób i błędów się udało. Tak więc na pewno zamieszczę taki mały tutorial w odpowiednim temacie jak to zdemontowałem i może wtedy ktoś z większą wiedzą jeszcze coś podpowie dla potomnych.

    Gdy już poskładam i Eslaw mnie odwiedzi z Vagiem żeby zaadoptować przepustnicę wtedy powstanie kompletny tutorial mam nadzieje że jak to poskładam to auto odpali w ogóle i że nic nie popsułem...

    A teraz kilka zdjęć...



  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    (po komentarzu, jak że trafnym, naszego Kris-a że brudny jest )
    Hmm...
    Cieszę się, że jest motywacja po moim komentarzu

    To co widziałem wcześniej, a "paczam" dzisiaj to mega progres.
    Bardzo dobrze, że w końcu czysty, strasznie szpecił detale z logo ABT pod maską.
    Pięknie Panie Kolego!!!
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •