Zobacz wyniki ankiety: Jaką nową domene forum wybierasz?

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • KlubTT.pl

    51 82.26%
  • klubauditt.pl

    1 1.61%
  • clubauditt.pl

    1 1.61%
  • clubtt.eu

    9 14.52%
  • Inna (Napisze na forum)

    0 0%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 64

Wątek: Zmiana nazwy domeny na ...? Zagłosuj!

  1. #46

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    110
    Ja również jestem za klubTT.pl, wiele się nie zmienia to tylko jedna literka, poza tym w tej całej zabawie nie najważniejsza jest nazwa tylko ludzie którzy tworzą to forum, co prawda nie nacieszyłem się za długo ramkami które wysłał mi kolega Wotka ale to tylko dobra materialne za pare groszy, które z łatwością można zmienić, tak że teraz tylko czekam na nowe naklejki + ramki. Swoją drogą bardzo fajny pomysł żeby na ramce był nick właściciela. Pozdrawiam wszystkich "normalnych"

  2. #47
    Awatar Piciu
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Swarzędz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Arrow Grey
    Posty
    97
    Takie rzeczy niestety zdarzają się na forach. Zazwyczaj grupa kilku pasjonatów rozkręca forum, poświęca mu sporo energii i czasu, lecz nadchodzi taki moment, gdy pojawia się rodzina, pojawiają się inne obowiązki, inna praca, inne auTTo... Różnie się takie zmiany właścicieli/adminów kończą. U nas niestety poszło w złą stronę Bywa i tak.
    Jeśli jako użytkownik mam jakiś wpływ na nazwę, to klubtt.pl najbardziej mi odpowiada
    Pozdro!
    Piciu

  3. #48
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Koledzy czytajac kolejne posty wydaje mi sie iz ten temat niema dalej sensu bedzie ewentualnie ankieta to sie Wypowiemy za jaka domena Jestesmy a na chwile obecna to tylko nabijamy forum Admini. juz raczej zalapali iz jest to sprawe do negocjacji ...wiec jesli kiedys zaproponuja ankiete to tam ustalimy co i jak a na chwile obecna raczej niema sensu pisac kto za czym ((a nawet gdyby takiej sondy nie przeprowadzono )) to widoczna ilosc glosow jest za Klubtt.pl wiec poczekajmy z prywatnymi opiniami az prawo glosu w tej spr.ewentualnie dostaniemy .... pozdrawiam
    I TT

  4. #49
    Awatar tomalla
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Zielona Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    28
    no dobrze, ciesze się, że opowiedzieliście historie forum i Waszych nieporozumień. Bardziej mnie interesuje czy ten ktoś, kto zablokował forum miał dostęp do bazy danych. Bo skoro forum odłączył, to miał wgląd w bazę danych. I tu moje pytanie - gdzie teraz w sieci pojawią się nasze dane? Czy to oznacza, że możemy się wkrótce spodziewać reklamowych emaili?
    Proszę o pełne wyjaśnienie kwestii.

  5. #50
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez tomalla Zobacz posta
    no dobrze, ciesze się, że opowiedzieliście historie forum i Waszych nieporozumień. Bardziej mnie interesuje czy ten ktoś, kto zablokował forum miał dostęp do bazy danych. Bo skoro forum odłączył, to miał wgląd w bazę danych. I tu moje pytanie - gdzie teraz w sieci pojawią się nasze dane? Czy to oznacza, że możemy się wkrótce spodziewać reklamowych emaili?
    Proszę o pełne wyjaśnienie kwestii.
    jesli nawet taka sytuacja miala by miejsce to jestesmy raczej zkazani na nowy spam ((ja tam przezorny jestem i mam osobnego maila dla moich znajomych, waznych mi stron , jak i mniej potrzebnych stron gdzie zalogowanie sie jest konieczne )) to co umieszczamy na np. naszym forum jak i innych w sieci jest nie do usuniecia (ale To wiesz napewno) wiec lata to po serwerach a jeszcze sprawa ewentualnych wklejanych zdjec na forum jesli Byles np. zalogowany na imageshack.us to zamknij konto a wszystkie fotki jakie podales na naszym forum znikna .... pozdrawiam
    I TT

  6. #51
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Było powiedziane, że nie miał dostępu do serwera, a jednocześnie do danych. Mimo, że próbował uzyskać takie dane. Nic nie wyciekło, więc nie ma się czym martwić. Obsługą domeny zajmuje się jakaś firma udostępniająca swój panel po podaniu hasła, w tym przypadku polegało to na zmianie adresu ip w takim panelu, który przekierował ruch domeny na inny na serwer.

  7. #52
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    wiec skoro tak to wyglada od strony technicznej to kolega tomalla oraz inni wystraszeni moga spac spokojnie ...
    I TT

  8. #53
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez tomalla Zobacz posta
    no dobrze, ciesze się, że opowiedzieliście historie forum i Waszych nieporozumień. Bardziej mnie interesuje czy ten ktoś, kto zablokował forum miał dostęp do bazy danych. Bo skoro forum odłączył, to miał wgląd w bazę danych. I tu moje pytanie - gdzie teraz w sieci pojawią się nasze dane? Czy to oznacza, że możemy się wkrótce spodziewać reklamowych emaili?
    Proszę o pełne wyjaśnienie kwestii.
    Forum jest umieszczone na serwerze przeze mnie dzierżawionym. Wcześniej wymieniony administrator nie otrzymał ode mnie dostępu dlatego właśnie w akcie złości przekierował domenę na swój serwer gdzie wyświetlił obecny napis. Żadne dane nie zostały utracone ani przechwycone, możesz spać spokojnie

  9. #54
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Dokładnie,
    Nasz były kolega nie ma dostępu do żadnych danych, związanych z klubtt. Może posiadac kopie "starego forum" jeszcze z phpbb2 by przemo, sprzed 2 lat. W co wątpie szczerze mowiąc. Bo jak 2 lata temu podczas dlugo nie działającego forum (afera z samo formatującymi sie dyskami pewniej serwerowni która hostowala nasze forum) to ratowałem je ze swoich kopii. Więc nie ma się o co martwic. A co do komunikatu który umiescił na starej domenie, to hmm.. dla nas nawet lepiej

    Pozdrawiam

    PS. W wolnej chwili zrobie sonde z wyborem domeny. Chociaz wydaje mi się ze to tylko formalność bo zosttanie pewnie i tak nia KlubTT.pl

  10. #55
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ja bym proponował ClubTT.eu

    Bo jest tak unijnie a KlubTT.pl to tak trochę jak klub Opel Vectra
    Club to nazwa sama w sobie, więc powinno byc "C"

  11. #56

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jak dla mnie Club przez K wygląda beznadziejnie.

  12. #57
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Bo się przyzwyczaiłeś do tego ''c'' wygogluj jak masowo w polskim języku używa się klub





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #58
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    To juz nawet nie oto chodzi..
    Na poczatku istnienia klubu ktos przylozył sie do pozycjonowia i w google mozna znalezc jeszcze slady klubtt.pl sprzed paru ladnych lat.

    www.klubtt.pl - Szukaj w Google

    Miedzynarodowo TT.mania.RU : Audi TT Links

  14. #59
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez BarTTek Zobacz posta
    To juz nawet nie oto chodzi..
    Miedzynarodowo TT.mania.RU : Audi TT Links
    No proszę, nawet jest tam klubtt.pl

  15. #60
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Szkoda, że AudiTT.pl jest zajęte... przez tego samego właściciela co KlubTT.pl


    Ja myślę, że możemy zostać przy KlubTT.pl i nie ma co zmieniać. Pierwszy pomysł zawsze jest najlepszy niejednokrotnie się już o tym przekonałem.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2017, 06:49
  2. Zmiana radia w TT ???
    Przez ArnoldTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-11-2016, 14:35
  3. Problem przy rejestracji - pierwsza litera nazwy domeny
    Przez Bartpabicz w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 12:08
  4. Zmiana TT na....??
    Przez offsiq w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-11-2009, 08:32
  5. Zmiana opon na zimowe a zmiana felg??
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •