Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Wrzuciłes fotki na ktorych widać ze jest tam kupa syfu i jeszcze smiesz twierdzic ze nie mam racji.
Tak faktycznie drobinki szkła nic nie zaszkodzą silnikowi ( taki żart bo szkło ma bardzo dużą twardość) albo zalozmy
te piekne pokrywy i miejmy nadzieję że jednak syf się nie oderwie( opcja dla farciaży)

A ze sie ktoś rozmyslil to może uratowałem kogoś przed mega problemem bo by założył jak na foto i miał uszkodzony silnik z piękną pokrywą. Roznituj oczysc wszystko do bialego ( farba jak sie dobrze trzyma to troszke moze jej zostac) i sprzedawaj pewny produkt ktory nie narazi kogoś na problemy. A tak to sprzedajesz cos nie zrobione do konca i nie informujesz jakie mogą byc konsekwencje nie zrobienia tej operacji.
Przyjmij to na klate ze jednak mam racje i popraw to tak jak pokazałem na foto albo się upieraj że nic by się nie stało i wtedy powodzenia w sprzedaży
Śmiem - bo nie masz racji.
Fotki po doczyszczeniu oraz kilka innych rzeczy, które się normalnie szkiełkuje i też działają później o dziwo...oraz diamenty To co widać te czarne zabrudzenia to zabrudzenia typu olej itp, które zejdą przy myciu.


Galerie allegro za darmo