Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
Dokładnie ;> Nie no... Ale co do blacharza... Nie... Wolę pojeździć 20, 30, 40 i tak stopniowo zwiększać... by nie zaczynać od czegoś czego nie opanuję... Na pewno nie chcę pokazywać że umiem jeździć skoro nie umiem... A co do 80... To tyle na pewno nie będę miał... Mam nadzieję że w te pół roku znajdzie się jeszcze pare ładnych egzemplarzy koło 60-70... No cóż... Dzięki za rady... A, i jeszcze jedno... Co do ASO to ile w końcu czasu potrzeba na sprawdzenie?

Ps. Co do automata to samo stwierdziłem... Pieprzyć osiągi. Lepsza przyjemność z jazdy :>
To nie chodzi o to, że będziesz jeździć od razu szybko. Sam kiedyś byłem młodym kierowcą i wiem jak to jest, czasem pojawia się bardziej lub mniej stresowa sytuacja na drodze i nie kontrolujemy swoich odruchów a 200 konne auto może się już wymknąć z pod kontroli. Sam przesiadłem się z TT 180PS na TT 270PS i musiałem się do auta przyzwyczaić bo na początku go nie ogarniałem. Co do czasu badania to trawa ok godzinę ale tak jak mówię nie ma im co wierzyć na słowo bo logów nie zrobią sprawdzą jedynie błędy w ECU, nie potwierdzą ci na piśmie przebiegu tak więc to niestety nie daje to żadnej gwarancji :/ Co do automatu to mam u siebie s-tronic i jest to najlepsza skrzynia jaką widziałem ale jedni lubią blondynki inni brunetki a dla Ciebie dla nauki tylko manual polecam.

EDYCJA ---------- Post dodany 21:11 09-09-2012 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
kompleksowo do kilku godzin
Marku wierz mi, że ta kompleksowa kontrola to w 80% czysty marketing w większości sprawdzisz to samo co oni na zwykłej stacji diagnostycznej.