Pokaż wyniki od 1 do 15 z 71

Wątek: Vip

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Jaqob problem tkwi nie w głupim Vip-ie ale w moderatorach.Ostatnimi czasu robicie własną piaskownicę nie pytając nikogo o zdanie.5 osób decyduje za całe forum.Przytoczę akcję z Humidorkiem,prywatnie koledzy,jest i Vip zatwierdzony właśnie tylko przez was,po czasie kłótnie i ban!Jak to mówią kto bogatemu zabroni...
    No cóż... ryba psuje się od głowy... i faktycznie "Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze." Dopuki będzie tak, jak napisałeś że ekipa kilku osób będzie się panoszyć, to forum nie będzie "forum użytkowników TT". Ja vipa dostałem bez pytania/uprzedzenia i cieszę się, że poprosiłem o jego zabranie, gdy się zorientowałem w tutejszych układach.

    Chcąc robić porządki, które byłyby szanowane przez ogół należałoby określić kryteria wyboru administratorów i vipów (moderatorów też, ale to rola urzędnicza, nie ranga). Ewentualnie powinno się odbyć głosowanie na adminów i moderatorów, bo w demokracji to obywatele wybierają swoich reprezentantów i urzędników, a nie członkowie rodziny królewskiej rządzą ludem.

    Nie byłem tu jeszcze zarejestrowany gdy tworzone były pierwsze konta Admin i Moderator, być może wtedy był to wybór demokratyczny. Ale już "za moich czasów" Jaqob otrzymał ststus Admina z powodów technicznych, by mógł wykonywać odpowiednie prace na serwerze. Tymczasem teraz kasuje posty, zamyka wątki, daje i odbiera Vipy i jak tu widać reprezentuje dwór...

    Nie oceniam tego, to forum nie jest demokracją, dobrze więc, że już wiosna i można wyłączyć komputer
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 13-04-2014 o 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •