Pokaż wyniki od 1 do 15 z 58

Wątek: Sposoby na Fotoradary, antyradary, kontrole,przepisy itp

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez DNN Zobacz posta
    Co do naklejki mozna jezdzic bez - sprawdzone,jezdzilem ,jak sie doczepili-naklejalem a za zakretem do schowka

    hubi_pl
    widac czy nie, wazne ,ze podczas kontroli masz odsloniete ,bo miec takie cos mozna i nikt nie powinien sie doczepic

    Poza tym za zaslanianie tablic jest tylko 100zl mandatu z tego co wiem
    W tych czasach kolego panowie policjanci ochoczo odstępują w takim przypadku od wystawienia mandatu kierując od razu sprawę do sądu - sprawdzone na motocyklu
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #2
    Awatar DNN
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    347
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    W tych czasach kolego panowie policjanci ochoczo odstępują w takim przypadku od wystawienia mandatu kierując od razu sprawę do sądu - sprawdzone na motocyklu
    Bylbym w stanie podjac ryzyko ramka +CB mysle,ze mi wystarczy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Ostatnio miałem okazję zrobić kilkaset km z antyradarem Valentine One. Hmm na stojące słupki działa ok ale pod warunkiem ,że celują w przód. W tył działa ale trochę kiepsko i słabo piszczy. Piszczy na tyle słabo ,że można pomylić to z piszczeniem z powodu automatycznych drzwiach na stacjach. Sporo jest fal które coś wysyła i nijak się to ma do faktycznego zagrożenia. Ostatnio miałem akcje ,że piszczało mi przy jednym aucie na maksa a jak się potem zczaiłem to furka miała aktywny tempomat chyba i dlatego ten fałszywy alarm. Kiedyś gdy było pełno puszczek a 1 z 10 była pełna to zapewne super urządzenie bo nie trzeba było przy każdej zwalniać. Teraz jak jechaliśmy do pszczelińca na kilka żółtych słupów tylko 1 był pusty ;/
    Jeszcze nie przetestowałem jak działa na suszarki i czy faktycznie się przyda bo jeśli słabo to pewnie odpuszczę temat gdyż niestety miałem więcej fałszywych alarmów niż tych prawdziwych gdzie zagrożenia się nie spodziewałem.
    To moze jammer bylby lepszy ktory zmienia odczyt radaru ? Np ten ktory pokazywales na forum ost.

Podobne wątki

  1. Nowe przepisy
    Przez wiewioraandrzej w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 28-05-2015, 21:49
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 07:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •