Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: Ubezpieczenie oc+ac

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Znajdź sobie koleżankę w ubezpieczalni to Ci znajdzie motorynkę którą ubezpieczałeś lata temu!Bzdura z tymi ubezpieczeniami jak cholera,OC bierzesz gdzie taniej,tak też robi pół Polski.AC?samochód za 20 tyś? warto? do tego pow 10 lat,każda ubezpieczalnia marudzi,choć pewnie też każda ubezpieczy.Nie wiem czy gra warta świeczki.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Jeśli ktoś nie wierzy jak mając 24 l posiadając prawko 5 lat mając silnik 1,8 i mieć wszystko na siebie bez wspołwłaścicieli i w razie kolizji nie brać komuś zniżek płacąc przy tym około 500zł pisz a przedstawię dowody jak i załatwię
    Miałem tak w wieku 19 lat i prawo jazdy 2 lata.Tak jak mówiłem,cuda w ubezpieczalniach i tyle

  2. #2
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    Miałem tak w wieku 19 lat i prawo jazdy 2 lata.Tak jak mówiłem,cuda w ubezpieczalniach i tyle
    Dokładnie tak ! Tylko że tak powiem, 80% osób idących do ubezpieczalnie nie wie o tym co można zdziałać jak zagadać (ja, zanim dostałem wskazówki) AC wg mnie w naszych autach MK1 nie ma sensu ale....., Jak już chcecie to kłamcie podczas wypełniania wniosku Nie powiem Wam ile płace za AC bo tak nie uwierzycie Wiem co pisałem że nie opłaca, ale za taka kwotę jaką mam to warto. Co do tych kłamstw, nikt za Wami nie bd chodził patrzeć gdzie najczęściej parkujecie auto, dlatego śmiało zaznaczajcie że na parkingu strzeżonym, bo o ile dobrze pamiętam tabelkę którą pokazał mi ziomek w pracy oszczędzamy na tym 50 zł. Kolejne pytanie gdzie stawiamy auto. Nawet jeśli mieszkasz w bloku i auto stoi na chodniku zaznacz że w garażu oszczędzasz na tym około 100zł i takich pytań jest pełno. Człowiek zawierający umowę jest "uczciwy" bo ej no zawieram umowę heh. Otóż nie ubezpieczalnie na tym zarabiają i nie są w stanie nam udowodnić niczego. Możecie mi nie wierzyć, sam nie potrafiłem mu uwierzyć ale po tym jak zobaczyłem tą tabelkę którą miał uczyć się na pamięć to aż się przeraziłem na jakich głupotach od nas ciągną kasę. Powiedział mi jedno, nie wierzysz ? Zadzwoń do AXA i odpowiedz na pytania szczerze a potem zadzwoń 2 raz i skłam i porównaj ! Powiem tyle, ścięło mnie z nóg


    Ps. AxA jest najtańsza na rynku gdyż nie posiada siedzib punktów, a przez to nie zatrudnia w nich pracowników brak pensji dla nich itd itd.... Jedynie reklamy w tv a umowę zawiera się mailowo lub telefonicznie. Stąd takie przebicie. Tyczy się to wszystkich tego typu ubezpieczalni. Dodam jeszcze tyle że kolega za to że mi "pomógł" czyli polecił klienta dla AXA a ja powołałem na niego podając jego kod, on zyskał 50zł zniżki do swojego ubezpieczenia na dom/auto
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 05-02-2014 o 01:39

Podobne wątki

  1. Ubezpieczenie
    Przez Gracjan89 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-12-2016, 16:12
  2. Do właścicieli TT Roadster! Ubezpieczenie!
    Przez Missiek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 07-10-2014, 18:13
  3. Ubezpieczenie Audi TT MK 1 Quattro 225KM 2000r
    Przez jarex w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-11-2013, 13:33
  4. ubezpieczenie
    Przez lambo w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 13:11
  5. Ubezpieczenie na życie
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-11-2011, 09:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •