Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Wątek: Pomoc przy naprawie liczników TT 98-06 MK1 + fabryczne radia

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Wyslaem PW. Jak cos dzwon

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Niestety sezon urlopowy mam za sobą więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy w naprawie licznika zapraszam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Przy okazji odwiedzin pewnego znanego w mrocznym półświatku TT człeka, którego imienia nie będę wymieniał bo i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi

    ...... tak ta wielka graba na zdjęciu jest jego.
    Postanowiłem korzystając z wolnej godziny pobawić się w zrobienie poliftowego licznika MK1 zmieniając podświetlenie, efekty poniżej



    Niestety mój młodzieńczy zapał i niewinną dziecięcą energię a także setki poświęconych godzin, tworzeniu czegoś jedynego w swoim rodzaju zabił jednym smsem
    ww wymieniony Pan, cytuje "Pioter jam to już trenował, dej se siana, we w mojim skodilaku lepsiejsze som". W związku z tym porzucam ten niezwykły projekt licząc na chociaż jedną pozytywną opinią jak Wam się to widzi.
    Od razu też chciałem poruszyć kwestie kolorowego Fisa i dodatkowych funkcji na wyświetlaczu w MK1. Owszem istnieje taki projekt i można zakupić, chociaż cena powala i ściągnie na twórce plagi egipskie .
    O ile na zewnątrz ładnie to wygląda to wewnątrz ingerencja w licznik jest bardzo duża, prawie nieodwracalna i poza wlutowaniem 1000 i jednego kabli, nie licząc komputerka nie ma na razie pewności jak to działa,
    czy się nie wiesza i jaka jest trwałość. Ja ze swojej strony podchodzę jak pies do jeża ale jeśli ktoś zakupi a nie ma technicznych możliwości montażu chętnie 1(słownie jedną) sztukę
    w ramach mojej ciekawskiej mordki zamontuję gratis . Poniżej link
    https://www.youtube.com/watch?v=JRjRvhJSnzo
    Życząc miłego piątkowego wieczoru
    Annubis

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    Od razu też chciałem poruszyć kwestie kolorowego Fisa i dodatkowych funkcji na wyświetlaczu w MK1. Owszem istnieje taki projekt i można zakupić, chociaż cena powala i ściągnie na twórce plagi egipskie .
    O ile na zewnątrz ładnie to wygląda to wewnątrz ingerencja w licznik jest bardzo duża, prawie nieodwracalna i poza wlutowaniem 1000 i jednego kabli, nie licząc komputerka nie ma na razie pewności jak to działa,
    czy się nie wiesza i jaka jest trwałość. Ja ze swojej strony podchodzę jak pies do jeża ale jeśli ktoś zakupi a nie ma technicznych możliwości montażu chętnie 1(słownie jedną) sztukę
    w ramach mojej ciekawskiej mordki zamontuję gratis . Poniżej link
    https://www.youtube.com/watch?v=JRjRvhJSnzo
    Życząc miłego piątkowego wieczoru
    Annubis
    Szczerze to byłbym chętny zakupić i zainstalować w swoim liczniku. Temat o tyle trudny, że mam licznik 1/2 fis.
    Jak stwierdzisz, że jest opcja to daj znać i zamawiamy.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •