Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
Może ktoś oglądał tę szTTukę lub mieszka niedaleko aby podjechać luknąć, ponieważ niecałe 300 km w jedną stronę to jednak trochę dużo, aby dowiedzieć się, jakie to "super cudo" jest "super złomem"



http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-sup...-ID6yixah.html
Fura bliźniacza z moją. Kilka uwag. Fotele tu wyglądają jak nowe a auto ma przebieg bardzo zbliżony do mojego. Staram się dbać o swoje skóry ale boczki moich foteli a te tu ... inna bajka. Albo zadbane albo były tak dojechane że zrobić trzeba było przed sprzedażą. Jeśli to drugie to pod znakiem zapytania stoi dosyć niski przebieg. I rzecz ważniejsza. Na zdjęciu z wnętrza widać wysuniętą dźwignię otwierającą przednią maskę. Jest nieprawidłowo zamontowana, źle nałożona na trzpień. Co ciekawe ta dźwignia wysuwała się również u mnie po wymianie zamka maski którą zrobiłem naprawiając auto po kolizji. Lakiernik usunął problem regulując na nowo zamek i napięcie linki. W innym przypadku dźwignia mimo mojego poprawiania ciągle wyskakiwała i pozostawała w pozycji tak jak tu na zdjęciu. Jeśli zestawić ten kłopot z tym cudownym zderzakiem i grillem od zupełnie innej wersji nasuwa się jeden wniosek - sprawdź dokładnie czy auto nie było bite przodem.