Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Kupię Audi TT 8N 1.8T Coupe - Mazowieckie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar piottrekk
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    68
    Musisz liczyć się z tym, że TT jest autem sportowym, więc każdy wcześniejszy właściciel nie jeździł jak emeryt. Przebiegi rzędu 200-250k są realne TTką, gdyż nie robi się tym autem nie wiadomo jakich przebiegów. Sam mam wersję bez Q i nie narzekam. Podstawa to bardzo dobre opony. Pamiętaj, że Q to większa masa, większe spalanie (różnica nawet kilku litrów). Fajnie że kolega z forum pisze, żebyś się za quattro rozglądał, ale wersja na przód też daje radę, tym bardziej jak podkręcisz moc auta.

    Najważniejsze, żeby silnik był w dobrym stanie i łatwo też ocenić czy ktoś dbał o auto po jeździe próbnej. Wszystkiego nie sprawdzisz, pewne rzeczy wyjdą po czasie.

    Ja bym nie obklejał auta. Koszt malowania TT to jest jakieś 5-6 tys. Lepiej dołożyć ten tysiąc-dwa a masz lakier nowy jak z fabryki w porównaniu z obklejaniem, które nie jest dużo tańsze.
    Ostatnio edytowane przez piottrekk ; 26-03-2021 o 17:22

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Ja bym nie obklejał auta. Koszt malowania TT to jest jakieś 5-6 tys. Lepiej dołożyć ten tysiąc-dwa a masz lakier nowy jak z fabryki
    Jak trafisz na lakiernika z prawdziwego zdarzenia, a takich niestety - z zapałką szukać.

  3. #3
    Awatar piottrekk
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista Zobacz posta
    Jak trafisz na lakiernika z prawdziwego zdarzenia, a takich niestety - z zapałką szukać.
    Racja, i jeszcze srebrny kolor podobny najtrudniejszy dla lakiernika. W zasadzie tylko to mnie wstrzymuje przed całym malowaniem auta, no ale jak już bym się decydował to efekt będzie taki jakbym wyjechał nową TTka z salonu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •