Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Wątek: Audi TT MK1 180KM xenon

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Międzyrzec Podlaski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary graf
    Posty
    4
    Koledzy otóż jestem tu nowy ale TT posiadam od ponad roku. Był to mój pierwszy samochodzić, kocham go ale niestety muszę sprzedać gdyż idę na studia a w domu będzie się marnował. Jest to 3 samochód także praktycznie będzie stał w garażu. Cena moim zdaniem jest przystępna i nie rozumiem aluzji czy za wyskoka czy za niska. wystawiałem drożej bo dla mnie jest warta więcej, ale niestety nie bylo zainteresowanych więc zmieniłem cene i teraz jest troche lepiej. Telefony dzwonią ale narazie autko dalej na sprzedaż.

    Ostatnio odwiedził mnie handlarz i mam ciekawostkę dla kupujących TT jeśli zegary źle wskazują co jest częstym problemem w TT, to mozna klimę ustawić tak aby wskazywała temperaturę silnika.

    PS: To prawda że był to mój pierwszy post, ale forum śledzę juz ponad miesiąc, poprostu nie widziałem potrzeby się udzielać w którymś poście gdzyż moja wiedza dotycząca TT nie jest taka dobra jak niektórych tu urzytkowników.

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez 225Q Zobacz posta
    Ostatnio odwiedził mnie handlarz i mam ciekawostkę dla kupujących TT jeśli zegary źle wskazują co jest częstym problemem w TT, to mozna klimę ustawić tak aby wskazywała temperaturę silnika.
    Wstydził byś się to pisać,miesiąc spędziłeś tu w takim razie na darmo
    http://www.youtube.com/watch?v=BMwhS_b72Os
    a to wszystko jest 10 lat na forum

Podobne wątki

  1. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •