Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Kupię Audi TT do 25000zl.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Znajoma za swoja dala wlasnie 18tys (99'), mucha nie siada, system BOSE itp byc moze to byla okazja, ale zero wkladu wlasnego ( wiadomo,to co nalezy samemu dla wlasnego lepszego puczucia wymienic, to wymienila) , buja sie nim juz troche czasu.
    Inny znajomy kupil za 22tys, jeszcze inny tez lekko powyzej 20tys... /ciach/
    ...jak sie chce i jak sie poswieci troche czasu to czlowiek znajdzie DOBRA SZTUKE za 20 kola z hakiem.
    oj mloda mloda, poszlas po bandzie tym razem
    takie rzeczy tylko w ERZE... a jako, ze i ERY juz nie ma, to i TT "mucha nie siada" za 18tys nie istnieja tym bardziej kupiona "troche czasu temu"
    "dobra sztuka" to pojecie wzgledne, cos co dla jednego bedzie dobra sztuka, dla innego bedzie szrotem

    ---------- Post dodany o 19:03 ---------- Poprzedni post z 18:59 ----------

    Cytat Zamieszczone przez patrykus007 Zobacz posta
    wyrywaja auta za 18 kafli to moze i prawda ale watpie ze przyznaja sie do tego ile musza w takim nabytku robic napraw
    moga sie nie przyznzwac, bo po prostu nic nie robia, znam podejscie pt. "poki jedzie jest sprawny", mi to nie przeszkadza, ale gloszenie wowczas, ze maja auto w dobrym stanie jest naduzyciem
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 18-06-2011 o 18:05

    "Love Them BOTH" - M.

  2. #2
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    oj mloda mloda, poszlas po bandzie tym razem
    takie rzeczy tylko w ERZE... a jako, ze i ERY juz nie ma, to i TT "mucha nie siada" za 18tys nie istnieja tym bardziej kupiona "troche czasu temu"
    "dobra sztuka" to pojecie wzgledne, cos co dla jednego bedzie dobra sztuka, dla innego bedzie szrotem


    No pisze z damskiego punktu widzenia Poza tym nie jest to zaden szrot.
    Jest sliczne, zadbane, no na prawde sliczne.
    Jej chlopak je sprowadzil z DE czy Holandii, nie pamietam, ale bylo to niecaly rok temu.
    I nie mowie tu sliczne tylko wizualnie, ale cala mechanika jest jak najbardziej ok.

    Mi na pewno bedzie zalezalo na super sprawnym, nie stuknietym, zadbanym w srodku itd jeszcze pare miesiecy mi zostalo,ale czas szybko leci.. ja na pewno nie podchodze do tematu 'poki jezdzi, to jest ok', dla mnie wszystko musi byc cacy, ale wiem,ze nieraz piszecie glupoty bo sa dobre tecie za 24-26 kola, w ogole skad stwierdzenie,ze tansze to gorsze? Nie zawsze tak jest.

    Ogolem jak czytam to forum to widze tu wielu gowniarzy i najchetniej bym ich szybko ustawila :P pff..a co.
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 18:10

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta


    No pisze z damskiego punktu widzenia Poza tym nie jest to zaden szrot.
    Jest sliczne, zadbane, no na prawde sliczne.
    Jej chlopak je sprowadzil z DE czy Holandii, nie pamietam, ale bylo to niecaly rok temu.
    I nie mowie tu sliczne tylko wizualnie, ale cala mechanika jest jak najbardziej ok.
    Hahahaha rozwalilaś mnie, za 18tys TTke w Niemczech. Ja wyrwałem ledwie przeliczając na polskie za 26 000 pare miesięcy w tył a to rocznik 99' a na stronach typu mobile.de czy coś koło tego nie było TTki tańszej niż 7000 euro, tak więc prosze Cie, skończ pisać głupoty, że za taką cene kupił TTke Wiem, że jestes na kupnie i próbujesz sobie wkręcać, że za tyle można ją dostać, ale Twoje zludzenie minie, albo jak nie znajdziesz, albo jak znajdziesz i dołożysz do niej więcej niż Cie wyszła

  4. #4
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    oj mloda mloda, poszlas po bandzie tym razem
    takie rzeczy tylko w ERZE... a jako, ze i ERY juz nie ma, to i TT "mucha nie siada" za 18tys nie istnieja tym bardziej kupiona "troche czasu temu"
    "dobra sztuka" to pojecie wzgledne, cos co dla jednego bedzie dobra sztuka, dla innego bedzie szrotem

    ---------- Post dodany o 19:03 ---------- Poprzedni post z 18:59 ----------


    moga sie nie przyznzwac, bo po prostu nic nie robia, znam podejscie pt. "poki jedzie jest sprawny", mi to nie przeszkadza, ale gloszenie wowczas, ze maja auto w dobrym stanie jest naduzyciem
    I tu M and V swieta prawda, znam wielu ludzi wychodzacych z zalozenia po co naprawiac skoro jezdzi ale dla jednego bedzie jezdzic a dla drugiego juz nie...

    Hah ale zeszlismy z tematu i znowu poruszamy to co wilokrotnie bylo omawiane (TT do 20tys - niestety ale auto ma juz 13 lat ceny spadaja i obawiam sie ze TT zacznie lub juz powoli dzieli losy slawnej Calibry ) Tak jak juz kiedys pisalem jak wszysty beda kupowali igielki to nie bedziemy mieli o czym pisac na forum ;P
    Ostatnio edytowane przez matikte ; 18-06-2011 o 18:24

Podobne wątki

  1. Kupię [Audi TT R32 8N]
    Przez przemeks w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 12:36
  2. Kupie Audi TT
    Przez Nika w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2014, 12:45
  3. Kupię Audi TT MK2 :)
    Przez karroz w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-03-2014, 22:08
  4. Kupię Audi TT 1.8T 225 KM 4x4
    Przez eagle w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 14:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •