Cytat Zamieszczone przez vwbacardi Zobacz posta
zimmerman sport + jaki klocek do tego?
Galfer sport high performance, Hawk performance czy DS performance?
Hawk Performance, DS Performance będzie super ale możesz też normalne cywilne np Ferodo Premier a nawet te ATE Ceramic skoro już je masz.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
hmmm... ja mogę dorzucić takie info tylko że jak wymieniłem mój cały układ hamulcowy ponad pół roku temu na Zimermann Sport (ten nawiercane) przód razem z klockami, tył Brembo (nawiercane) z klockami, nowe przewody w stalowym oplocie plus całe stalowe przewody no i wiadomo płyn to zauważyłem że przez 3 miesiące zestaw moim zdaniem gorzej hamował niż ten wcześniejszy. Obecnie zaczynam czuć poprawę (oczywiście jeżdże dosyć powoli autem i nie po torze więc na razie tylko może z dwa razy sprawdzałem jak hamuje z dużych prędkości i było znakomicie - brak puchnięcia/słabnięcia hamulca) i może z czasem będzie jeszcze lepiej bo na razie od dnia założenia zestawu to chyba z 600-700km tylko zrobiłem
Niemożliwe 300-400km trwa docieranie kiedy zawsze nowy zestaw jest słabszy ale po tym przebiegu czy tam powiedzmy 500km już zaczyna osiągać właściwą skuteczność. Tym bardziej jak założyłeś tarcze perforowane i przewody w stalowym oplocie to różnica musi być na prawdę duża.