Strona 40 z 42 PierwszyPierwszy ... 303839404142 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 600 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

  1. #586
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jest, nie jest. Sprzedawca, który próbuje oszukać odnośnie wersji na pewno nie będzie uczciwy odnośnie stanu.
    Jak dla mnie opis auta nie jest do końca zrozumiały, pomijam, że zdawkowy.
    Poniżej cytat z ogłoszenia, z którego niezbyt jasno wynika - czy system grający Bose audi jest w wersji S-line, czy całe audi TT jest w wersji S-line? Może, to kwestia braku interpunkcji, a może celowo napisane, aby potencjalny kupiec "nakręcony" na wersje S-line, po odkryciu prawdy, nie mógł nic zarzucić sprzedającemu. W tym przypadku sprzedający mógłby odpowiedzieć na zarzuty, że chodziło mu o system nagłośnienia, który jest z wersji S-line, a nie całe auto.

    "Witam posiadam piękne Audi TT 2004r max wersja 98tys przebieg mozna sprawdzić w bazie danych auto w B.dobrym stanie czyste zadbane system grający Bose audi w wersji S line czarny środek jeżeli ktoś szuka dobrego tt Cabrio to zapraszam możliwość zamiany na cos bardziej rodzinnego tańsze lub w podobnej cenie mogę być dwa tańsze auta TT w cenie zimowe na wiosnę pójdzie sporo w górę"
    Ostatnio edytowane przez Fazer ; 22-01-2019 o 18:06

  2. #587
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    TT które należy omijać szerokim łukiem !!

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jest, nie jest. Sprzedawca, który próbuje oszukać odnośnie wersji na pewno nie będzie uczciwy odnośnie stanu.
    A oglądał w ogóle ktoś ten samochód? Bo mi się np podoba...
    Chociaż siedzenie ma cos za bardzo zmordowane. Przy prawej przedniej lampie chyba jakby maska odstawała.
    Nie wydaje sie łaciaty.

    Ps.
    Apropos sline
    Moja Ciotka kiedyś chciała mi wmówić ze mam w scirocco tylny most i nie działały argumenty, ze FWD
    I wcale nie chciała mnie oszukać

    Czytając natomiast treść ogłoszenia, to faktycznie gość ma swój styl

    Jak dobrze czytam, to pisze ze może się zamienić za dwa tańsze. Może zamiast 20k by mu zaproponować jakieś seicento i żelazko/tico
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 22-01-2019 o 18:23

  3. #588
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    TO jest powód by ominąć ja szerokim łukiem ?
    No właśnie dlatego dodałem te "PS" bo do końca właśnie nie byłem pewny czy aby klasyfikuje się to do tego działu, prosiłbym jeśli moderacja uzna że jest np. lepszy dział (może kosz albo do Hyde park) na ten post to można go przenieść. Do porad przy kupnie to się na pewno nie nadaje a tematu "prawie S-Line" to też nie ma ... W końcu tu wrzuciłem bo po rozmowie z tym gościem to już wiedziałem że nie życzył bym nikomu kupowanie auta od kogoś kto tak się zachowywał jak on, krótko i delikatnie mówiąc "nie miło".

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  4. #589

    Dołączył
    Feb 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    17
    Cześć,
    właśnie wróciłem z oględzin TT 8n 224 Quattro. Ogłoszenie znalazłem na olx https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qu...5-IDxISIC.html Cena jaką właściciel wystawił to 17K. Jest to cena zdecydowanie zbyt wysoka a argumenty jakie za tym idą przedstawiam poniżej. Wstawiam to na co poświęciłem czas i pieniądze.

    VIN: TRUZZZ8NZY1008540
    Produkcja 01.01.1999r
    TT u właściciela od 2016r.
    Aktualny przebieg 226K

    Ogólne wrażenia:
    Samochód względnie prezentuje się ładnie i na tym kończą się plusy. Tu chciałbym zawrzeć wrażenia jakie jako laik odebrałem.
    Zacznijmy od dachu na którym znajdują się dwa większe odpryski które już są rdzawe. Przez prawą część TT idzie długa rysa ewidentnie po kluczykach.
    Przednie nadkola były już ewidentnie malowane od wewnętrznych stron na rantach widać początkowe oznaki korozji. Odcień maski delikatnie różni się od przedniego zderzaka ( być może ze względu na to że jest on plastikowy nie wiem jak jest prawda). Progi z przodu ewidentnie rdzawe od spodu ok. Olej w dyferencjale jak i w skrzyni nie był wymieniany przez obecnego właściciela.

    Zewnątrz:
    -Spękane klosze i zmatowiałe ledwo wydostaje się z nich światło
    -zderzak odstaje z prawej jak i lewej strony, źle spasowany
    -Progi, nadkola, dach większe bądź mniejsze oznaki korozji
    -Przednia szyba inny numer niż reszta
    -Głęboka rysa na boku samochodu (do podkładu)
    -Przytarte lusterko od strony kierowcy


    Pod maską rzuca się w oczy:
    -brak spinek mocujących osłonę nad zderzakiem.
    -zerwana osłona termiczna na podszybiu
    -pod korkiem oleju brak masełka

    Wnętrze:
    -Opadająca i nie podnoszące się obie szyby Prawa jak i lewa
    -zniszczone skórzane obszycia trójkątnego elementu pod radiem, wypalone dziury. ( nie mam pojęcia jak to nazwać)
    -klimatyzacja nabita chłodzi nie czuć grzyba
    -uszkodzony silniczek od wskazówki poziomu paliwa
    -fotel kierowcy nie grzeje
    -lampka w suficie nie świeci ( być może uszkodzona żarówka)
    -połamana kratka nawiewu
    -brak podłokietnika
    -na kierownicy ewidentnie widać rozklejone logo audi spod którego wystaje kawałek poduszki powietrznej


    Na stacji diagnostycznej :

    -Testy Hamowanie wykazały rozwalony ręczny ( być może zawracane było na rękawie)
    -Pomiar spalin przekroczenie parametru LAMBDA o 0,02
    -Amortyzatory ok.
    -Przednie zawieszenie do roboty
    -sworznie
    -drążki kierownicze
    -osłony drążków rozerwane
    -manszeta tylna rozerwana
    -wyraźne zapocenie pod silnikiem postanowiłem zdiagnozować to wstępnie u mechanika.
    -wygięta podłoga ewidentnie od lewarka
    -Brak odznak "strzału" buda prosta podłoga ok
    -delikatnie rozerwany "baranek" od spodu

    U mechanika ( i tu najciekawsze):
    Po zdjęciu osłony pod silnikiem:

    -Wyciek oleju ze skrzyni żółtawy płyn
    -Wyciek oleju z silnika
    -Olej w układzie chłodzenia turbo ( odkręcony wąż od intercooler'a)
    -Tylny dyfer suchy
    -Poziom oleju jak sprawdził mechanik był mocno poniżej stanu dolano aż jeden litr oleju !!!

    Podsumowując samochód wymaga sporego nakładu finansowego żeby doprowadzić go do stanu używalności. Uwaga na takie egzemplarz przy zakupie nie ma co się napalać, że na papierze 225 KM. Bez sprawnego turbo i z wyciekami z każdego miejsca można się dobrze naciąć nie wspominając o zawieszeniu czy blacharce. Na pomiar na hamowni oraz ciśnienia na cylindrach nie starczyło czasu ani chęci z mojej strony. Tyle w temacie mam nadzieje, że komuś się przydadzą moje wypociny. Jeżeli Ktoś jest zainteresowany dokumentami ze stacji diagnostycznej z chęcią udostępnię na priv. Dalej poszukuję TT

  5. #590

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    internet
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    10
    Panowie, ostrzegam przed zakupem tego egzemplarza:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#2f663e8781

    Bez tytułu1.jpg

    Samochód sprzedawany przez salon samochodów używanych należący i będący na terenie salonu VW oraz Audi.

    Według opisu jest bezwypadkowy, był sprawdzony i serwisowany przez ASO , jest wystawiony "certyfikat" opisujący jego stan i wykonane prace - niestety nie ma możliwości wglądu w niego, tylko przy oględzinach samochodu.

    Rzeczywistość jest zgoła inna - przede wszystkim "certyfikat" to nic nie znaczący papier w którym bliżej nieokreślony serwis sprawdził czy jest olej w silniku i stwierdził że są wycieki ze skrzyni.

    Jazda próbna? 3km po stałej trasie wokół salonu, bez możliwości zmiany czy dalszej jazdy. Salon zasłania się ubezpieczeniem działającym w promieniu kilku km od salonu.

    Brak możliwości podłączenia interfejsu VCDS. Rozumiem, taką mają politykę, może mają złe doświadczenia. Ale informacja że mogę się za tydzień umówić w serwisie na podłączenie interfejsu za 520 zł popsuła trochę mój zapał.

    Sprzedający nie mają zielonego pojęcia co sprzedają, jakie mają wady, nic na temat wyposażenia, stanu, dokumentów. Niekompetencja? Na moją prośbę o kawałek papieru bądź szmatki do sprawdzenia poziomu i kondycji oleju przyniesiono mi kartkę z drukarki.

    Na pytanie czy można sprawdzić samochód na SKP pojechaliśmy (prowadził przedstawiciel salonu, bo za daleko i nie po trasie testowej) do stacji rodem z głębokiego PRL ze sprzętem z lat 80, gdzie próbowano nam wmówić że 50 % sprawności amortyzatorów to świetny wynik i że liczy się żeby było równo między stronami. Szarpaki? Nie bo nie. Tak samo analiza spalin. Ale przynajmniej za darmo, bo z tym salonem się znają - przedstawiciel salonu twierdził że w ciągu ostatnich dwóch lat nie byli na SKP bo nikt nie chciał Ciekawe. Jeszcze nas zapytano po co przyjeżdżamy za każdym razem do nich na SKP jak salon ma swoją SKP w budynku obok.

    A sam samochód? Obraz nędzy i rozpaczy. Serwisowany w ASO? Ostatni serwis w ASO przy przebiegu ok 50 000km, a ostatni serwis w ogóle w przy 105 000km, czyli mamy 30 000km nieudokumentowanego serwisu. Według książki od nowości nie wymieniano oleju w DSG. To raczej nie rzutuje dobrze na jej stan, chociaż jak sprawdzić stan skrzyni DSG na 3km jazdy próbnej?

    Lakier w strasznym stanie, przedni zderzak zmasakrowany odpryskami, rysami z prawego lusterka schodzi płatami lakier bezbarwny, progi z dziesiątkami uszkodzeń, rys i wgnieceń od progów, krawężników i co tam jeszcze się znajdzie.

    Wszystkie możliwe elementy eksploatacyjne w stanie 0% - łyse i stare opony, poobijane felgi, klocki i tarcze na obu osiach do natychmiastowej wymiany (przód wymienił serwis przy oględzinach przed przyjęciem auta do sprzedaży), olej wyglądał na stary i przepracowany. Wnętrze nie zużyte ale brudne i śmierdzące.

    Zaawansowana korozja całej tylnej części podwozia - cała podłoga bagażnika (jedna z niewielu elementów stalowych w konstrukcji nadwozia tego auta), wahacze, mocowania i elementy konstrukcyjne pokryte rdzą - odchodzą płaty utlenionej blachy.

    Cena nie podlega negocjacji, może z 1000 zł by odpuścili, ale na moje stwierdzenie że samochód wymaga dobrych 4-5 tysięcy wkładu na start stwierdzono że taka jest cena i jak mi się nie podoba to nie muszę kupować

    Może samochód i nie był bity, ale z drugiej strony oba błotniki przednie mają punktową szpachlę, jedna z lamp jest wymieniona, nie pamiętam jak szyby.

    Ogólnie skrajnie wyeksploatowany, zmęczony i zaniedbany samochód z gnijącym tylnym zawieszeniem, nie serwisowaną skrzynią z której cieknie olej (nie widać przez osłony silnika), do tego wysoka cena i sprzedający którzy nie wiedzą nic o niczym.

    Już nawet nie będę się rozwodził na tym że jechałem 300km w jedną stronę po samochód, o umówionej godzinie miał podpięty na szybkości prostownik pod akumulator, a osoba z którą byliśmy umówieni pojawiła się spóźniona dwie i pół godziny tylko po to by nam grzecznie powiedzieć że mają nas w poważaniu i że mamy się wynosić. Pięknie. Asystował nam pracownik sprawiający wrażenie stażysty na okresie próbnym który nie umiał odpowiedzieć na żadne nasze pytanie i bardzo nachalnie nas obserwował przy każdej czynności przy aucie.

    hubi_pl: VIN: TRUZZZ8J081015026
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 25-03-2019 o 20:46

  6. #591

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    DAKARBEIGE
    Posty
    6
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ID6BEPdB.html?

    Panowie, gdyby ktoś z Was chciał jechać oglądać to auto to przestrzegam. Tak zaniedbanej TTki dawno nie widziałem. Silnik chodzi jak w traktorze. Lakier zmatowiały, lampy popękane. Sprzedający ( dzisiaj na grubej bani) powiedział mi o tym dopiero jak byłem już w połowie drogi do niego (zrobiłem na darmo 300km). Auto w opłakanym stanie. Środek śmierdzący, brudny i tłusty.
    Poniżej link do filmu z pracą silnika

    VIN TRUZZZ8J271822557 z ogłoszenia (błędny)
    VIN TRUZZZ8J271022557 prawidłowy


    Ostatnio edytowane przez camillo90 ; 31-03-2019 o 09:26

  7. #592
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Dlatego taka cena

  8. #593
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    To jest bardzo powtarzalny schemat, że jeżeli pojazd jest bardzo tani, to bardzo rzadko stan jest dobry. Niestety ludzie potrafią przejechać kilkaset km, by się o tym przekonać...
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  9. #594

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    wodzislaw śląski
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    10
    Marik najsmutniejsze jest ze drogie auta tez mają czesto opłakany stan i wtedy dopiero jest rozczarowanie..

  10. #595

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    DAKARBEIGE
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    To jest bardzo powtarzalny schemat, że jeżeli pojazd jest bardzo tani, to bardzo rzadko stan jest dobry. Niestety ludzie potrafią przejechać kilkaset km, by się o tym przekonać...
    34tyś za auto z 2007r to jest tanio wg Ciebie?

  11. #596
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    34 tyś za Audi TT to tanio.

    Dla przykładu :
    Audi TT na otomoto z 2007 roku jest 42. Sztukę względnie zadbaną i nie obitą szukajmy wśród 25% najdroższych. Samochód nr 31 (od najtańszych) kosztuje 41500.
    Audi A3 z 2007 roku jest 236. Ogłoszenie nr 177 jest wystawione za 23000.

    Gdybyśmy zaczęli się kopać w sztuki wyłącznie z 1 silnikiem, bezwypadkowe, z PL itd to statystyka mogłaby być inna, ale nadal zawsze Coupe będzie droższe od innych nadwozi. Dywagacje dlaczego nie mają sensu w tym temacie. Audi TT za 34 tysiące to szukanie taniej perełki wśród gruzów. Ten temat często to potwierdza.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  12. #597
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez camillo90 Zobacz posta
    34tyś za auto z 2007r to jest tanio wg Ciebie?
    Zauważ, że takie Audi A7, gdzie najstarsze egzemplarze mają po 9 lat, kosztuje od 80 tysięcy wzwyż. Niestety (albo i stety) spadek wartości w przypadku Audi jest nieco niższy (auta też są droższe od średniej jako nowe). Tak naprawdę sensowne TTtki trzeba szukać w przedziale koło 40 tysięcy, na pewno nie 20 parę, bo za tyle to można kupić dobre mk1.

  13. #598

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    7
    Koledzy, gdyby ktoś był zainteresowany
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6BABqu.html

    Byłem oglądać ten samochód, oraz sprawdziłem go w ASO Audi Centrum Gdańsk.
    Ogółem samochód NIE JEST gruzem, jednak wymaga pewnego wkładu, a sprzedający (komis) w kilku miejscach mija się z prawdą.

    ASO stwierdziło następujące nieprawidłowości:
    - Samochód z zewnątrz jest cały porysowany - jedyny element nie noszący śladów nieumiejętnego parkowania to drzwi od strony pasażera. Na każdym jednym elemencie widać przecierki parkingowe. Drzwi od strony kierowcy zadrapane do podkładu gwoździem/kluczem/śrubokrętem. Zniszczony (od obcasów?) próg od strony kierowcy.
    Tylne nadkole od strony pasażera naprawiane (800-1000 mikronów, szpachla), pozostała część samochodu oryginalna warstwa lakiernicza (sic!).
    - Pomimo dobrze ustawionej zbieżności kierownica musi być lekko obrócona w lewo, aby samochód jechał na wprost.
    - Nie działa sterowanie lusterkiem po stronie kierowcy.
    - Wymieniana szyba czołowa.
    - Opony z 2007 roku, do wymiany w trybie natychmiastowym.
    - Po sprawdzeniu komputerem wysypały się trzy kartki A4 błędów sporadycznych z pasa przedniego. Wygląda jak by ktoś rozebrał cały zderzak wraz z osprzętem i podłączył aku, a komputer złapał błędy (m.in. ksenonów, migaczy, pozycjonowania świateł, spryskiwaczy itp). W momencie sprawdzania samochodu przez ASO moduły działały. Prawdopodobnie błędy były efektem nieumiejętnej obsługi oraz ich niewykasowania.
    - Mechanicznie wszystkie w idealnym porządku. Włącznie ze skrzynią biegów, wszystko działa jak należy.

    Wbrew temu co twierdzi ogłoszenie samochód nie jest wyposażony w tempomat, a cena podlega negocjacji na poziomie jednego procenta.

    Poniżej załączam screen z ogłoszenia gdyby wygasło.
    tt_oferta.jpg
    Ostatnio edytowane przez lano ; 28-04-2019 o 21:42

  14. #599
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    AUDI TT 8N 3.2 manual 2004 z Bielska-Białej.

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-8n...5-IDzKhR6.html

    - brak części anteny na dachu
    - brak oryginalnego przedniego zderzaka
    - brak oryginalnego przedniego grilla
    - brak plastikowej osłony w komorze silnika ( tej z prawej strony
    - słychać rozrząd ( nie jest źle, lecz idealnie już też nie jest )
    - przednia szyba wymieniona po przygodzie z łosiem
    - odstająca listwa dachowa z prawej strony
    - prawe drzwi źle spasowane ( odstają przodem od nadwozia, z tyło natomiast szczelina pomiędzy drzwiami ,a tylnym błotnikiem jest zbyt duża )
    - tylna klapa źle spasowana, ucieka na lewą stronę
    - końcówki wydechu ( prawdopodobnie znacznie więcej ) nierówno spasowane, uciekają do wnętrza samochodu, lewa jest przekrzywiona i pogięta )
    - szyba w lewych drzwiach nie ma mikrouchyłu
    - tapicerka bagażnika podniszczona ( lewy i prawy boczek )
    - lakier... lepiej napiszę, co jest w oryginalnym lakierze:
    przednie lewe drzwi, próg lewy, tylny lewy błotnik i dach
    reszta elementów powtórnie lakierowana, wskazania czujnika od około 200, poprzez niecałe 400, następnie 700, 800, 1300, 1700, aż do braku skali w czujniku.
    Na plus zaliczyć trzeba, że samochód ma dobrze położony lakier.
    Skanu komputerem nie zrobiłem, bo był wyładowany.
    Jazda testowa ze zrozumiałych względów nie miała już sensu.

    FireShot Capture 036 - Audi TT 8N 3,2 Quattro Bielsko-Biała • OLX.pl - www.olx.pl.jpg
    +48 514 171 331
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 06-05-2019 o 08:26
    AUDI nie przestaje się kochać.

  15. #600
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez corradi Zobacz posta
    Ktoś coś może napisać o tym egzemplarzu? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#fee0d3211b
    Nie wart więcej jak 33000.
    Zmęczony lakier, praktycznie cały powtórnie malowany, dziwna zabudowa audio w bagażniku, brudny w środku, przód po przygodzie bardzo źle spasowany, reflektory przerobione z ksenon na led.
    To tak na szybko.

    FireShot Capture 038 - Używane Audi TT - 37 900 PLN, 169 800 km, 2006 - otomoto.pl - www.ot.jpg
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 23-07-2019 o 08:57
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •