Cytat Zamieszczone przez cyna Zobacz posta
siema mam pytanie co do lamp. ktos u mnie grzebal i mam dwie lampy z tylu takie same symetryczne, lewa i prawa lampa ma bialy klosz zamiast pojedynczego bialego z jednej ze stron. chyba z anglika przelozone. problem polega na tym ze nie przeszedlem przegladu przez to. swiatlo przeciwmgielne swieci mi sie bodajze z lewej strony na bialo. mam tez taki problem ze jak wrzucam bieg wsteczny to sie podswietla przeciwmgielne na przelaczniku.. nie znam sie na tym totalnie. czy ktos mial podobny problem i moglby pomoc poprawic to tak zeby przejsc przeglad?

przydalby mi sie bardzo opis lamp od audi tt ktora zarowka odpowiada za co bo o ile wiem gdzie jest kierunkowskaz to reszta jest dla mnie mylaca..

pozdrawiam
Prawą lampę masz od europejczyka a lewą od anglika.
Prawdopodobnie ktoś zrobił mostek do lewej lampy od prawej aby oba "białe oczka" zapalały się jako cofania i dlatego prąd cofa się do przełącznika świateł.

Fabrycznie w wewnętrznych oczkach są żarówki jednym włóknem a zewnętrzne z dwoma. Możesz więc mieć połączone wewnętrzne jako światła a zewnętrzne jako światła i stop lub zewnętrzne jako światła a wewnętrzne i zewnętrzne jako stop...
Wszystko zależy czy ktoś już ingerował w kable przy samej lampie.