Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Wątek: Tip

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar skatejol92
    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/ Tomaszów Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez Quuuun Zobacz posta
    Co do propera to jednak pod k04 jest fajną opcją bo nie jest tak restrykcyjny jak pod k03, abstra****ąc już od doświadczenia które ktoś może mieć z tego typu tipem to nie wydaje mi się, żeby przepływ powietrza był tam lepszy niż na serii, jeżeli się myle to niech ktoś poprawi mnie bo z tego co wyczytałem to ludzie nie narzekają na to, że jest go ciężko spasować, tylko raczej na to, że jest po prostu słabą alternatywą dla seryjnego tipa... (mam na myśli tu k03).
    TIP od Propera w k04 jest mniej restrykcyjny od seryjnego, wystarczy wziąć dwa do ręki jak pisze STELMI i porównać średnicę wewnętrzną np na dole. W Properze jest większa na dłuższym odcinku w stosunku do serii.
    W k03 jest to chyba jeszcze bardziej widoczne, ale tutaj nie jestem pewien na 100%, nie widziałem.

  2. #2
    Awatar Quuuun
    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez skatejol92 Zobacz posta
    TIP od Propera w k04 jest mniej restrykcyjny od seryjnego, wystarczy wziąć dwa do ręki jak pisze STELMI i porównać średnicę wewnętrzną np na dole. W Properze jest większa na dłuższym odcinku w stosunku do serii.
    W k03 jest to chyba jeszcze bardziej widoczne, ale tutaj nie jestem pewien na 100%, nie widziałem.
    K04 spoko ale k03 ma tyle zawijasow i tez na pewno nie jest obojetne przejscie silikon kwasowka, dlatego sam nadal zastanawiam sie czy jednak nie bedzie lepszy silikon.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •