Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 303

Wątek: BelfegorTT - Q 225+

  1. #91
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    A ten twój zacisk od czego jest ?

  2. #92
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    A ten twój zacisk od czego jest ?
    Brery

    4 tłoczki po 42 mm

    jak się policzy pola to wychodzi praktycznie tyle samo co w 6 tłoczkach od Cayenna

  3. #93
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    No to ładnie ja jeszcze delikatnie z hamowaniem, ale czuć sporą różnice jak przód nurkuje przy hamowaniu.

  4. #94
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    hmmm korci mnie ta hybryda od peruna http://www.olx.pl/i2/oferta/s3-golf-...5-IDjKtGl.html

    Czy IHI różni się od zwykłego K04 ? pytam pod kątem powieszenia na głowicy, aby nie wyszło tak że kupię, przymierzę do głowicy i się okaże że nie da się orurowania zrobić bo a to skrzynia a to cos innego


  5. #95
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    z przeróbkami ale uda się takie samo przerabianie jak k04 pod 1.8t. Ale te turbo ktoś adaptował do 2.0 tfsi wiec może poszukaj kontaktu aby ktoś Ci to zrobił pod 1.8t. W razie czego to robiłem też taki zabieg i moge pomóc

  6. #96
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Kontaktowałem się ze sprzedającym i zaproponowałem mu, że wezmę od niego tę turbinę w tej kasie jak mi ją przerobi pod moją głowicę gra trochę na zwłokę, chyba mu się nie chce zabrać za ten temat, czeka na kupca który będzie to wrzucał do tfsi

  7. #97
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ktoś na Rf sprzedawał gotowe adaptery chyba Apsik.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #98
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368

  9. #99
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Dolicz linie zrobienie dp , dolot i sie uzbiera jeszcze sporo.

  10. #100
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Dałem sobie siana z tym K04, trzeba iść w efra lub gtxa, chyba nic innego sie nie wymyśli, chyba ze sie trafi cos atrakcyjnego z evo.

    Naszła mnie dziś taka refleksja jak zaparkowałem w garażu - mam juz tt prawie 10 lat, a za każdym razem jak odchodzę to oglądam sie za nią szok, to auto mi sie nigdy nie znudzi i go nigdy nie sprzedam

  11. #101
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Heh, mam tak samo

    Jeśli chodzi o turbiny to dobra decyzja.. Lag jest mocno ''przereklamowany'' w przypadku turbin wielkości tych które brałeś pod uwagę, nawet jeśli chodzi o 1.8T. W przypadku strokera będzie to mieć jeszcze mniejsze znaczenie.
    Nie twierdze że z hybrydy ne byłbyś zadowolony bo to dobra opcja do auta na co dzień i miałbyś frajdę przynajmniej jakiś czas ale chyba zrozumiesz tą subtelną różnice dopiero jak wystroisz i przejedziesz się ostro gotowym autem z większą turbiną
    Z tego co wymieniłeś osobiście faworyzowałbym EFR / GTX bo daje Ci to tą przewagę nad czymś z Evo że masz dostępne kolektory i nie musisz spawać rurowego ani kombinować z różnymi dziwnymi patentami.
    Jak by nie patrzyć solidny kolektor to nie tylko lepsze osiągi ale także niezawodność setupu a to powinno być moim zdaniem wysokim priorytetem.
    Oczywiście nie musisz kupować od razu kolektora z IE za 600$ czy też Kinetic który ma flansze T3.
    Są i tańsze kolektory a wciąż bardzo przyzwoite jak choćby taki robiony w Brazylii i do kupienia w USA . Koszt niecałe 300$


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #102

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez rademenes Zobacz posta
    zawsze mnie zastanawialo dlaczego ludzie decyduja sie na ten wielki grill ..... dla mnie nie ma w tym nic super ale wiadomo sa gusta i megusta szacun za cierpliwosc bo nie jeden by sie poddal ..... powodzenia w dalszych modach .....
    Chciałem podobnie u siebie zrobić, ale 1 - dowiedziałem się, że jako nieori części te szybciej się łamią i nie są tak podatne na wygięcia jak ori części do TT, a 2 - stwierdziłem, że nie pasuje linia lamp do tego grilla (w A3 8P ten grill lepiej się prezentuje). Ale jak pisze rademens to kwestia gustu :P

    Tak odnośnie lamp przednich. Mają w standardzie obrysy LED. Nie miałeś z nimi żadnych problemów? Pytam, bo przeważnie takie zamienniki zakupione chociażby od wojtmara mają pewne wady fabryczne. Stąd wycofałem się od niepewnego źródła modyfikacji Zostawiłem przód i tył, bo mało samochodów z tamtych lat miało tak szeroki, podkreślający linię lamp kierunkowskaz Szacun dla Audi za takie standardy, nawet w wersjach przed liftingowych
    Ostatnio edytowane przez Daras ; 21-02-2017 o 09:16

  13. #103
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    To się zgadza, przy turbinie z evo kolektor trzeba rzeźbić, w przypadku efra/gtxa jest sporo różnych, dobrych, gorszych, średnich Będę celował w średnią półkę, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Przykłady tego co jest u nas poza totalną chińszczyzną:

    http://re5pect.pl/kolektor-wydechowy...lansza-t3.html

    http://re5pect.pl/kolektor-wydechowy...lansza-t3.html




    Zderzak z przodu twardy, nie wegnie się, pęknie

    Te chinole które kiedyś miałem z przodu miały wyłączone paski LED bo mi się nie podobały. Więc nie wiem jak to działało

    Z lampami z tyłu nie miałem nigdy problemów.
    Ostatnio edytowane przez BelfegorTT ; 21-02-2017 o 09:56

  14. #104
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Tylko za te 2 tyś masz profi kolektor pod td05 rurowy. Wiadomo, że każdy poleci ci inny setup, tylko jeśli chcesz jeździć jako daily to mocno zastanowiłbym się nad turbo od evo (szybko wstanie, można zrobić hybrydę, tania regeneracja, koszt zakupu niższy) To tylko takie moje luźne zdanie

  15. #105
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    Tylko za te 2 tyś masz profi kolektor pod td05 rurowy. Wiadomo, że każdy poleci ci inny setup, tylko jeśli chcesz jeździć jako daily to mocno zastanowiłbym się nad turbo od evo (szybko wstanie, można zrobić hybrydę, tania regeneracja, koszt zakupu niższy) To tylko takie moje luźne zdanie
    A ktos da Ci gwarancje ze ten profi kolektor rurowy nie popeka?
    Osobiscie wydaje mi sie ze troche za duzo dywagacji jest a za malo dzialań. Temat oklepany dosyc mocno a tutaj wkolko jest krazenie w temacie.
    Jesli budzet pozwala to bierz efr 6758 na dobrym żeliwie i na 400 km bedzie ok. Jesli chcesz wiecej to bierz gtx3071 na kolektorze kinetic. To chyba wszystko w temacie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •