Pokaż wyniki od 1 do 15 z 151

Wątek: Światła do jazdy dziennej

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez IceMan09 Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o kwestie przepisów że tak nie wolno to ja nigdy nie przestrzegam przepisów jeżeli innym nie zaszkodzę.
    jak zwykle rodzi sie pytanie po co, jesli dla zasady i efektu to polecam po prostu zmiane normalnej zarowy na:
    Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    efekt: YouTube - OSRAM NIGHT BRAKER VS NARVA RANGE POWER WHITE
    posiadam i polecam,
    kiedys eksperymentowalem z bialym oswietleniem jest to JEDYNA zarowa, ktora daje i biel i moc swiatla i jakosc + nie oslepia kierowcow z naprzeciwka, cala reszta z philipsem i osramem wszelkiej masci to 2 klasy nizej, w deszczu i sniegu rowniez nie ma spadku w porownaniu ze standardowa zarowa - rozne wynalazki maja z tym problem...
    wady (a dla Ice'a zalety...) brak homologacji EU bo to zarowa rajdowa co nie zmienia faktu ze smigam na nich, byly kontrole, byly przeglady i problemu nie ma...
    do tego postojowka philipsa blue vision, aby swiatlo pozostalo calkowicie biale (cool blue osrama wchodzi juz ciut w zolty - wiec polecam wlasnie philipsa)

  2. #2
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    A ja mam inne pytanie do M and V. Czy nadal używasz tych żarówek Narva ? Serio się tak dobrze spisują ? Nie uszkadzają klosza itp ? Na filmiku całkiem fajnieto wygląda. Miałem już różne żarówki, ale ta mi się podoba


    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    jak zwykle rodzi sie pytanie po co, jesli dla zasady i efektu to polecam po prostu zmiane normalnej zarowy na:
    Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    efekt: YouTube - OSRAM NIGHT BRAKER VS NARVA RANGE POWER WHITE
    posiadam i polecam,
    kiedys eksperymentowalem z bialym oswietleniem jest to JEDYNA zarowa, ktora daje i biel i moc swiatla i jakosc + nie oslepia kierowcow z naprzeciwka, cala reszta z philipsem i osramem wszelkiej masci to 2 klasy nizej, w deszczu i sniegu rowniez nie ma spadku w porownaniu ze standardowa zarowa - rozne wynalazki maja z tym problem...
    wady (a dla Ice'a zalety...) brak homologacji EU bo to zarowa rajdowa co nie zmienia faktu ze smigam na nich, byly kontrole, byly przeglady i problemu nie ma...
    do tego postojowka philipsa blue vision, aby swiatlo pozostalo calkowicie biale (cool blue osrama wchodzi juz ciut w zolty - wiec polecam wlasnie philipsa)

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez VanWave Zobacz posta
    A ja mam inne pytanie do M and V. Czy nadal używasz tych żarówek Narva ? Serio się tak dobrze spisują ? Nie uszkadzają klosza itp ? Na filmiku całkiem fajnieto wygląda. Miałem już różne żarówki, ale ta mi się podoba
    nadal,
    po zmroku barwa jest identyczna jak w ksenonie, porownywalem z TTka stojaca obok mojej z ksenonem - zero roznicy w barwie,
    jesli chodzi o twoje pyt. o h6w led to ja mam taka juz dosc dlugo: H6W (BAX9S) 12V 1W BIAŁA LED SMD EXTRA POWER (2541182166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2016, 17:42
  2. Światła do jazdy dziennej
    Przez Fircu w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 21-11-2013, 21:58
  3. Kto ma LED do jazdy dziennej?
    Przez major w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 25-06-2012, 12:04
  4. żarówki do jazdy dziennej
    Przez jedrzejm w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 18:45
  5. światła
    Przez R@fi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-12-2008, 07:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •