Pokaż wyniki od 1 do 15 z 144

Wątek: Audi TTS by Marik

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Jako ciekawostkę dodam, że Pachura (ABT) ma zniżkę 20% na chip tuning i ... Dla wersji USA CDMA "nie mają żadnego rozwiązania".
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jako ciekawostkę dodam, że Pachura (ABT) ma zniżkę 20% na chip tuning i ... Dla wersji USA CDMA "nie mają żadnego rozwiązania".
    https://www.youtube.com/watch?v=0Pqr12z6ERo
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Da się znaleźć tunera robiącego te auta. Akurat ABT było w promocji, a dość dobre usługi świadczą. Nawiązując do filmiku - słyszałem, nawet ten filmik i wcześniejszy obejrzałem. Przyznam, nie wsłuchałem się za bardzo. Warto podejść do filmiku z dystansem. Jest to wersja USA. Wspomniał autor, że auto ma 275 koni w serii. Jego wypluło 277, Europa ma 272, a ta USA 265... Do tego potem moc wzrosła do prawie 340 koni, choć napisane miał 320, a na wykresach było widać 317... Chyba bym musiał dokładnie przeanalizować te filmiki xd Co do samego silnika - Zastanawia mnie, czy to przypadkiem nie jest mix CDLB i któryś innych silników, choćby z Audi S3. Nie sądzę jednak, by tuner robiący programy dla pokrewnych silników miał jakiekolwiek problemy z moim. O ile traktuje auta indywidualnie, a nie wgrywa gotowca.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  4. #4
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...Auto-detailing

    Polecam przeszukać temat. W razie dodatkowych pytań również służę pomocą. Wosk twardy i odpowiedni impregnat do skór dają spokój na kilka miesięcy.

    A rozwijając temat - jestem przygotowany do wygłuszenia dachu i chyba to zrobię. Więc w ciągu kilku dni może się pojawić mała aktualizacja.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •