Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
Belfegorze, dziękuję, już się martwiłem, że pozostanę sam jak palec, ale podratowałeś mnie.

Jeśli chodzi o tamten log to słowo honoru robione na moim. ale mam wrażenie, że wtedy po prostu powinien był poczekać jeszcze chwileczkę dłużej.

Ale też zauważyłem, że jeśli chodzi o korektę zapłonów, to podczas błędnej próby wyszło lepiej... dziwne.

Paliwo jakie zalane to 95. Miałem wtedy z pół baku.

Czyli tak jak moje niedoświadczone oko zauważyło, coś z zapłonami. Poszperam na forum jak to zreperować.

Lambda (ta przed katalizatorem) jest nowiutka. Być może to ta za katem, która złe wyniki pokazuje.

Słuchaj, dzięki, że zajrzałeś. Zajmę się tym co mogę na razie. Zapłony, szczelność (znowu), lambda.

Co do potencjalnego programu to mnie tutaj zaskoczyłeś. Fajnie by było gdyby się okazało, że tak.

Podkopnik, dzięki, myślę, że masz racje. Mam wrażenie, że jest lepiej jak odłączę przepływkę.
Na 95 to daruj sobie logi. Jakos te paliwo moze byc dobre do wolnossacego silnika ale nie do 1.8t 180tki ktora czesto w serii ma juz problemu z zaplonami. Kolega w b6 mial korekty na poziomie 8 stopni. Przyznal sie ze jest na 95 to zawrocilismy i kazalem przyjechax jak to wyjezdzi. Na 98 mial korekty na poziomie 2 i to przez chwile...