Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: ABT TT-Limited II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Problem rozwiązany i tutaj zdziwienie...okazało się że pod rolką od alternatora jak się je rozbierze jest takie małe "sprzęgiełko" i one się ułamało co powodowało że rolka się obracała i co jakiś czas chwytało te "sprzęgiełko/klin" (nie wiem jak to nazwać a tak mi powiedział znajomy na warsztacie) z zewnątrz nic nie było widać
    Teraz jeszcze rozwiązać problem z szybą i będzie dobrze

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Po dłuższym okresie użytkowania mogę już śmiało powiedzieć że oklejenie osłon/plastików w komorze silnika to taki średni pomysł, nie sprawdza się to...

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/3d27f092f1f3a1e3

    miejsca zaznaczone na czerwono to miejsca gdzie folia niestety pod wpływem temperatury powoli "odchodzi" także jak ktoś mówi że "...łoooo Panie kolega kolegi ze strony ciotki co zna takiego synka co ma kolege oklejał i sie mu trzyma..." to raczej troszkę wątpię aby tak właśnie było no chyba że na "kropelce" to przykleił to "czapka z głowy" i przepraszam bardzo ...może też trochę z tym przesadzam bo na równej powierzchni się trzyma i temperatura jakoś na te folię tu nie wpływa ale na tych elementach jest za dużo załamań i możliwe że to przez to nie trzyma jak powinna.
    Ewentualnie oczywiście opcja nr 2 czyli jestem "LAMA" i po prostu źle to okleiłem (czego na pewno nie wykluczam biorąc pod uwagę że "Mlody" pisał że miał oklejoną puszkę na której jest o wiele większa temperatura, tak więc mogę się skłonić bardziej w opcje nr.2 czyli jestem "LAMA" )


    Przy okazji problem z szybą się rozwiązał i jednak tak jak pisało w dziale z szybami to była kwestia zaparcia i programowania szyby, za chyba 6 razem się udało i śmiga w sposób który mnie zadowala
    Chcesz to zrobić raz a dobrze to zainteresuj się hydrografiką. Może nie najtańsze rozwiązanie ale na pewno skuteczne.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Chcesz to zrobić raz a dobrze to zainteresuj się hydrografiką. Może nie najtańsze rozwiązanie ale na pewno skuteczne.
    a wiem, mam tą metodą zrobione lusterka w tej wersji właśnie, wygląda bardzo dobrze.
    Ogólnie to właśnie chciałem spróbować pooklejać i się pouczyć na czymś więc padło akurat na te osłony.
    Nie chciał bym wychodzić poza wersje Ori i dodawać tam innych dodatków ale nie ukrywam że zastanawiam się nad małą modyfikacją, czekam też jak tam pójdzie z dokładką spojlera od Młody_mk2 z zrobieniem jej z włókna i może nawet też sam spróbuje się zająć zrobieniem czegoś z włókna myśle że nie jeden z nas chętnie by przygarnął takie osłony zrobione z karbonu a jak już by mi to wyszło to formy bedę mieć gotowe tak więc nic nie stało by na przeszkodzie aby zrobić jakieś dodatkowe pare sztuk

    Co do tej "małej modyfikacji" to chciałbym zabrać się za odświeżenie tunelu środkowego bo mam go trochę już "zdezelowanego" (coś sie kiedyś temu sąsiadowi wylało paskudnego w miejscu za hamulcem ręcznym i się kleji strasznie, nie da się tego doczyścic niczym i jak nawet szczotką chciałem to poczyścić to schodzi ta czarna farba którą jest pokryty ten tunel) i myślałem czy nie dać tunelu i odrazu panelu (tego plastiku całego) z radia i klimy do flokowania.

Podobne wątki

  1. Audi TTS 2014 Limited Competition Edition
    Przez jean w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:22
  2. MK1 [8N] Tt 180km vs vw golf mk2 limited 210km
    Przez djksyy w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •