Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Wątek: TTS w czerwieni

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    To trzeba przyznać, że fajne auta miałeś na oku. Niemniej, zupełnie inne charakterem. Gdybyś chciał coś jak TTs, ale nie TT, to chyba najlepszy byłby Cayman.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  2. #2
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    To trzeba przyznać, że fajne auta miałeś na oku. Niemniej, zupełnie inne charakterem. Gdybyś chciał coś jak TTs, ale nie TT, to chyba najlepszy byłby Cayman.
    Miałem propozycję zamiany na Boxtera 987, ale to zupełnie nie dla mnie - wprawdzie zarówno Cayman, jak i Boxter, w świeżych wydaniach, są wizualnie są całkiem ciekawe, ale użytkowo jest w moim odczuciu gorzej niż TT (no i pieniądze w przypadku tych nowszych nie te). Pomimo, że miało być rodzinnie, to jedno coupe wchodziło w grę - W212 po lifcie. Niemniej zostaje jak jest i zakładam, że minimum kolejne 17 miesięcy „będziemy razem”

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Wyjdę pewnie na gbura lub kogoś jeszcze gorszego ale ... ... dobrze że nie sprzedałeś ! czerwone są ładne i to bardzo, dopiero gdy zobaczyłem na żywo najpierw do Hellgi 8n a potem od Hubi-ego 8n na zlocie to byłem zaskoczony ... a potem przyjechał El-Macho w 8j z Pattrycją i już pozamiatał całkiem Czerwone są seeeerio ładne
    No są - choć dla wielu zestawienie, cyt. „kobiecego TT” z „kobiecą czerwienią” to już za wiele, ale mi się podoba
    Ostatnio edytowane przez Nikosnikos ; 05-02-2019 o 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •