Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Wątek: Wycinanie zderzaka pod FMIC

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    messik a nie rozumiesz czegoś
    1 buduje auto bo chcę takie mieć bo mnie to jara jak sobie czasem po..jadę szybciej:P
    2 daje mi frajdę robienie czegoś samemu że sam coś ogarnę a przy okazji łapię doświadczenia w temacie bo nawet studiuję na PW SiMR (może ktoś od nas z forum tam sie uczy?)
    3 po 3 fajnie jest objechać jakąś porszawkę i potem się zatrzymać a koles co tam masz itp
    4 nawet jeśli moja TT jest dużo mniej warta niż ferrari to dla mnie może jest więcej warta niż dla tego gościa co ma te ferrari? znam takie przypadki bo u mnie w mieście gościu jest co ma flotę aut typu prosiaki lambo ferrari astony itp i nawet niema czasu nimi jeździć...
    5 moje auto nie tylko będzie jeździć na wprost..chcę pare razy pojechać na bemowo itp bo chcę sprawdzić jak jest szybkie a poza tym to lubie latać po zakrętach bokami itp i to mi daje maks fun a nie jazda tylko na wprost
    dlatego podsumowując uważam zę Twoje posty sa całkiem nie trafione:P

  2. #2
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    messik a nie rozumiesz czegoś
    1 buduje auto bo chcę takie mieć bo mnie to jara jak sobie czasem po..jadę szybciej:P
    2 daje mi frajdę robienie czegoś samemu że sam coś ogarnę a przy okazji łapię doświadczenia w temacie bo nawet studiuję na PW SiMR (może ktoś od nas z forum tam sie uczy?)
    3 po 3 fajnie jest objechać jakąś porszawkę i potem się zatrzymać a koles co tam masz itp
    4 nawet jeśli moja TT jest dużo mniej warta niż ferrari to dla mnie może jest więcej warta niż dla tego gościa co ma te ferrari? znam takie przypadki bo u mnie w mieście gościu jest co ma flotę aut typu prosiaki lambo ferrari astony itp i nawet niema czasu nimi jeździć...
    5 moje auto nie tylko będzie jeździć na wprost..chcę pare razy pojechać na bemowo itp bo chcę sprawdzić jak jest szybkie a poza tym to lubie latać po zakrętach bokami itp i to mi daje maks fun a nie jazda tylko na wprost
    dlatego podsumowując uważam zę Twoje posty sa całkiem nie trafione:P
    Czego nie rozumiem? Napisales wczesniej cos takiego:

    "auto ma z tyłu śmieszne końcówki znaczek 1.6 i przód nie może być nagle taki jak w tym bolidzie wyżej bo ja buduję auto do jeżdżenia które ma działać na nerwach kierowcom prosiaków i innych bananowych aut dlatego element zaskoczenia to podstawa:P"

    I raczej wszystko dobrze zrozumialem. Wiec juz sie poglubilem, bo raz piszesz ze chcesz kilowac bananowe auta (Ferrari) co mnie zdziwilo i zasmucilo, bo tak wyszlo jakby to byl jakis gowny cel (nasza natura, ze ciagle musimy sobie cos pokazywac, udowadniac itd) Ja Ci tylko pokazalem ze chocbys mial i 1000 hp to i tak nie bedzie to Ferrari.

    Konczac OT i reasumujac, chcialem Ci pokazac ze powod zrobienia takiego auta "bo ja buduję auto do jeżdżenia które ma działać na nerwach kierowcom prosiaków i innych bananowych" jest idiotyczny, tylko tyle. Jak widac sam tak nie uwazasz, wiec nie wiem po co to napisales?

    Zuczek nie zrozumialem z czym sie zgodziles w mojej wypowiedzi.

    Ton mojej wypowiedzi pewnie nie byl najladniejszy, ale Twoj post Pawel byl tak idiotyczny ze widze ze szybko sie z niego wycofales. Mam nadzieje ze niedlugo bedziesz mial ******ne na innych na drodze i nie bedziesz musial nikomu czegos udowadniac bo tak naprawde to swiadczy o tym ze jestes zadowolony i pewny swojej fury, a nie kozaczenie, popisywanie sie i szukanie na sile aut do kilowania. Czego Tobie zycze

Podobne wątki

  1. Katalizator - wycinanie/ sonda lambda! Pomoc
    Przez damianek506 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-03-2016, 19:30
  2. fmic
    Przez rydek37 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-09-2015, 20:56
  3. USLUGA wycinanie na ploterze zna ktos kto sie tym zajmuje
    Przez losix w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 11:03
  4. fmic w 180ps co zrobić z czujnikiem na fmic-u
    Przez DORKNEST w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •