Jest to Lyoness zgadza sie, z tym wkładem własnym to nie do konca tak - Zamawiasz dwie karty z Orlenu za 750zł i jesteś już w systemie.
Jeden % z tej kwoty wraca Ci na konto a z reszt prowizyjnych budują sie pozycje które po czasie wypłacają kase(są premie systemowe, za każdą pozycje -punkt warty kilka złotych)kilka rodzajów wynagrodzeń
ale w CAŁOŚCI kosumujesz tą kwote tankując z tych kart. Lyoness niczego Ci nie zabiera. Nie koniecznie dużą ilość osób,wiadomo czym więcej tym lepiej
ale np polecisz dwie osoby a one rozwiną strukture za Ciebie. Może być jedna a jakaś gruba ryba mająca firmy
,np biuro podróży z całego ich obrotu są korzyści bezpośrednio dla ciebie a z tych kart które to biuro rozda swoim klientom pośrednio dla ciebie- ma to potencjał.
Masz zysk z ludzi których nawet nie znasz,a oni o tym nie wiedzą. Ja w tym jestem,a nie polecam czegoś co mnie nie dotyczy!
Jeżeli ci twoi znajomi nic nie działają i zaraz chcą mieć z tego kase to nie ma cudów! U każdego rozwija sie to inaczej,zależy kogo zarekomendujesz
i czy ci poleceni przez niego też będą coś działać czy nie.