pierwszy problem to wymiary radia. O ile wiem TT mialo inny wymiar niz reszta ale moge sie mylic. WIem, ze np. na100% nie pasuje od A4. Druga sprawa to galki, ktore w innych nie sa chowane. W TT galki sie chowaja do radia w taki sposob, ze nie wystaja i dzieki czemu mozna zamykac pokrywke. O opinie popros kolege Artix bo o ile pamietam dlugo zglebial temat i kupil wlasciwe radio. Poza tym bedzie Ci potrzebna przejsciowka na CAN.

Co do MP3 to ja i kilku innych uzytkownikow forum np. ZUCZEK mialem do oryginalnego radia "zmieniarke" mp3, ktora w istocie nie byla zmieniarka tylko urzadzeniem symulujacym prace standardowej zmieniarki, do ktorego mozna bylo wkladac karty MMC i SD z mp3 oraz pendrive. Jakosc super - taka jak na fabrycznej zmienarce przy wypalanych CD-R. Takze mozna miec i oryginalne radio i MP3. Tylko mala uwaga, jak bedziesz do TT sprzed liftu montowac concert 2 i chcial zamontowac ta zmieniarke to prawdopodobnie bedziesz musial zrezygnowac z wyswietlania info z radia na FIS. Ten temat tez opisywal ktorys z kolegow.