no ja od poniedziałku siedzę i dłubię przy aucie...generalnie kolektor odebrałem...sam kolektor jest ok ale pierwsz rozczarowanie że sondy EGT od BAMa MI NIE WSPAWALI!!!! bo stwierdzili że nie mają takiego ogarniętego tokarza żeby tulejkę dorobić;/ szkoda że w dzień odbioru się o tym dowiedziałem bo przez te półtora miesiąca już dawno bym to załatwił a teraz musze dziurawić ich kolektor i sam to wspawywać więc generalnie pełna profeska ;//////////// także grodź bedę musiał nieco podpukać bo turbo jakoś nie udało im się niżej umieścić bo podobno by się nie dało wywinąć z kolektorem (to czemu inni potrafią????) no i na zakończenie doszła mi mała rysa na fotelu to takie zwieńczenie pracy firmy;/ ech nie chcę się już wypowiadać na ten temat bo może chociaż jedynym plusem całej tej operacji będzie to że kolektor się nie rozleci bo jak popęka to już będzie zupełna masakra;/

odnośnie prac to idzie wolno i nawet bardzo bo myślałem że to wszystko szybciej pójdzie...bawię się w docinanie rurek itp i pasowanie wszystkiego , nie jest tak źle bo tip wstępnie dopasowany i rurki od turbo do fmic już też podocinane i taśmą połapane fmic już "wie" gdzie ma być i docinanie zderzaka aby wszystko się pomieściło udało się ku mojemu zaskoczeniu:P idzie do przodu ale strasznie dużo czasu to wszystko zabiera , fotek nie mam na razie bo tel mi świruje ale może jutro coś cyknę ale ogólnie to widzę że jeszcze się sporo zejdzie aby to polepić wszystko:P