Audi nabyłem dzisiaj generalnie to jeździłem jakiś czas Bmw E46 ale miła kobieta skasowała mi cały tył i auto poszło do kasacji, następnie przyszedł pomysł na kupno golfa 4 lub audi A3 miałem już nawet upatrzone konkretne auto lecz w ostatnim dniu przed wyjazdem po golfa całkiem przypadkowo włączyły mi się na allegro TT-ki jak zobaczyłem te autka to od razu byłem pewny że chce mieć to auto !
Wytypowałem kilka modeli na allegro jedne były w lepszym inne w gorszym stanie,auto które kupiłem było 400km od mojego miejsca zamieszkania i nie ukrywam że trochę bałem sie jechać taki kawał drogi bo już trochę narobiłem kilometrów po Polsce najpierw za BMW potem za Golfem jednak po rozmowie telefonicznej ze sprzedającym wywnioskowałem że może być auto godne zainteresowania traf chciał że kolega z innego forum mieszkał bardzo blisko sprzedawcy Audi TT i podjechał na ogólne oględziny, po tej wizycie wiedziałem co jest do zrobienia i w jakim auto jest stanie...
Po informacji o stanie auta zdecydowałem że wsiadam w pociąg i tak jest nowy nabytek w moich rekach

Wracałem dzisiaj tym autkiem ok 400km na początku nie mogłem się przyzwyczaić do małej przedniej szyby,ale po kilku kilometrach auto opanowałem w 99% prowadzi się to jak małego gokarta jazda tym autem jest fantastyczna ! spalanie na trasie wyniosło mi 7,5l/100km a nie oszczędzałem mocy bo trochę się spieszyłem do domu...

Z tego co wyszło z czujnika to auto miało małą przygodę z jednymi drzwiami i poprzedniej zimy poprzedni właściciel wjechał w zaspę (mam fotki) wymieniony zderzak lampa i błotnik

Więcej zdjęć dodam niebawem