Ja teraz też szukam dodatkowego miejsca na jeden zegar i myślałem właśnie o słupku . Plan jest taki jak napisał Paweł żeby kupić podsufitkę i obszyć cały słupek wraz z mocowaniem na zegar .

Jeśli chodzi o wystawanie poza słupek to zegar musi mieć trochę miejsca + do tego jeszcze kable .
Nie mniej jednak wiele nowoczesnych zegarów nie wymaga już takich głębokich mocowań i w sumie jeśli robiłbyś na zamówienie mocowanie na słupku to może lepiej po zakupie zegarów aby dokładnie widzieć ile miejsca jest potrzebne

Jeśli chodzi o te zegary w nawiewach szyby to nic nie tracimy na efektywności . Sprawdźcie sobie osobiście , dmucha tylko z 4 ostatnich kratek .
Tak jak już pisałem nie jest to do kupienia ale wykorzystując ten pomysł można coś zdziałać samemu np wykorzystując uniwersalne mocowania na słupek .
Pociąć odpowiednio , skleić z ta kratką i jak nie mamy warunków to niech fachowiec wykończy i pomaluje żeby nie było żadnych łączeń widać i kolor taki jak oryginalne kratki .

Teraz odnośnie wyboru zegarów .
Jeśli Jaaqob nie masz nic przeciwko wydaniu trochę większych pieniędzy to właśnie Defi są świetnymi zegarami na wysokim poziomie .
Nie mniej jednak w Twoim przypadku w gre wchodzi tylko seria White Racer czyli podświetlenie na biało z czerwoną wskazówką tak jak w seryjnych zegarach . Dodatkowo są one właśnie w rozmiarze 52 mm
Reszta zegarów Defi czyli Advance CR , Adwance BF nie działają jako samodzielne zegary i muszą współpracować z dodatkową centralką Defi . W przypadku instalowania jednego czy 2 zegarów nie jest to opłacalne .
Tak czy inaczej zakup tylko z pewnego źródła bo już oficjalnie wiadomo że sprzedawane są podróby .



Pozdrawiam