jeszcze tydzień męki i ma ruszyć...a przepływka kończy się dokładnie na 315g/s (kolega Artur od a4 zamknął dokładnie mój egzemplarz właśnie na takim przepływie) więc hmm u mnie też powinna się skończyć dlatego zakupiłem od rs4 żeby mieć zapas

---------- Post dodany 08-23-2011 o 13:31 ---------- Poprzedni post 08-17-2011 z 09:50 ----------

hmm no i jest...kolejna zabaweczka którą przyjąłem do domu z otwartymi ramionami
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
no i w środeczku:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
no i teraz jak widzę to cały pic nie polega tylko na powiększeniu puszki i jej odpowiednim kształcie...także kanały są blisko puszki mocno szerokie a potem się zwężają i wypłaszczają..więc samo powiększenie puszki i zostawienie seryjnych kanałów które są takie jednolite na pewno nie da takiego efektu..
odnośnie jakości wykonania to hmm...jak myślę ile za to zapłaciłem a jaki jest koszt wykonania to wiadomo że zapłaciłem za tgz myśl techniczną czyli badania jak to zaprojektować żeby działało i testy które były wykonywane bo sam kolektor to średniej jakości odlew który ma parę dziurek z gwintami więc koszty już samej produkcji są bardzo nie wielkie (w chinach to pewnie kilka paczek ryżu) :P
no odlew jest porównywalnie kiepski do odlewu na muszli kompresora turbiny czyli brzydki i oczywiście nie pozostawię tego wszystkiego w takim stanie bo szpeciło by dosyć mocno..więc mając już kolektor mogę się zabierać do żmudnej pracy aby przywrócić mu prawidłowy wygląd a już widzę że będzie z tym masa roboty:P