Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Wątek: Przestroga dla kupujących - sprawdzajcie czy nie kradzione

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Znam przypadki sprawdzenia auta przez policje przed zakupem, po zakupie jednak w czasie okazało się że kradzione, auto zabrali, żadnej odpowiedzialności i gwarancji, jedynie fart potrzebny
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    to wychodzi na to,że mieszkamy w dzikim kraju,gdzie panuje bezprawie i samowolka,jak dla mnie to jakiś absurd,może dlatego,że nie spotkalem się z czymś takim.

  3. #18
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    no Marcin nie ma takiej możliwości mam kolege jest to sprawdzane w systemie schengen wiec nic to nie może ominać

  4. #19
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    przepraszam, że dałem taki temat po prostu chodziło mi, że gdy kupujemy auto w "normalnej" cenie od osoby prywatnej, dom rodzina i te sprawy to nikt by nie pomyślał, że będzie to auto kradzione natomiast jeżeli kupujemy np TT za 19 tys no to trochę daje do myślenia dla czego tak tanio i większe prawdopodobieństwo, że zaczniemy sprawdzać auto dokładniej, coraz więcej widać u nas na forum okazji z allegro.

  5. #20
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Oczywiście że może znacie system klonowania auta, bardzo małe ryzyko wykrycia ale jednak, wiem bo sam mam klona he he żart oczywiście
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm właśnie na tym pic polegał że auto miało nie wzbudzać podejrzeń:P jak by było za 15 tysi to większosc by pomyślała że coś jest nie tak;/

  7. #22
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Dawno temu gdy miałem sklep z telefonami etc.kupiłem nokie (2600) , gówniany tel, wart z 200 pare złotych jak na tamte czasy. Oczywiście wsio było, pudelko,dokumenty, umowe spisałem z sprzedającym i wsio ok. Tel poszedł na allegro, po miesiącu wyszedł przypał. W świetle polskiego prawa byłem złodziejem (w życiu nic nikomu nie ukradłem), już nie będe się rozpisywał dokładnie ale miałem duże problemy i poniosłem konsekwencje, a to tylko głupi telefon. Polska to chory kraj, przepisy są niekiedy śmieszne i absurdalne. Życzę dużo szczęścia Twojemu koledze no i od samego początku radzę dobrego prawnika.
    Pozdrawiam
    p.s.ja w dniu zakupu gdy wjechałem na moją pipidówe od razu miałem kontrolę, ormowiec powiedział "sprawdzimy czy nie trefny" więc miałem wszystko za free

  8. #23
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez meta Zobacz posta
    p.s.ja w dniu zakupu gdy wjechałem na moją pipidówe od razu miałem kontrolę, ormowiec powiedział "sprawdzimy czy nie trefny" więc miałem wszystko za free
    ....he he ja podobnie dokladnie dzien po zakupie jak TT-ka w drodze do Berlina bylem zatrzymal mnie ZOLL - Polizei ... autko przeczepane sprawdzone
    I TT

  9. #24
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    mi sprawdzili gdzieś 2 tygodnie po kupnie tzn dostałem mandacik zaparkowanie a gratis sprawdzenie czy nie kradziony nie dziwi mnie to jak zobaczyli 18'nastolatka w TT

  10. #25

    Dołączył
    Jul 2009
    Płeć
    Skąd
    Slupsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    185
    to ja chłopaki powiem wam że miałem podobną sytuacje ale na szczęście pozytywnie sie wszystko skończyło, pewnego razu w nocy złapała mie policja i jeden był taki h..j koniecznie chciał sie do czegos przyczepić począwszy od tego że jenda cyferka mu sie nie zgadzała w nr VIN mianowicie twierdził że była przebijana a co śmieszniejsze jedna z perwszych (gdzie według mie chyba te pierwsze literki to każda TT ma takie same)a u mnie tam gdzie jest nr Vin jest ten plastik pęknięty i delikata korozją podeszło, może nie tyle co jest rdza ale farba odeszła i cymbał jeden zaczoł mi odklejać fabryczna naklejkę z numerem (ta co jest pod maską z lewej strony)odklejać twierdząc że taką naklejke można sobie nakleić. I nie podobało im sie bardzo że na szybkie nie mam numerów i że naklejki w bagarzniku przy kole wyblakła że nie szło odczytać nr. Poraszka straszna 4 radiowozy sie zjechały. I głupie komentaże szły skąd taki małolat jak ja miał na taki samochód i wogóle.

Podobne wątki

  1. PRZESTROGA przed przebijaczem opon z pod Kopca Krakusa KRAKÓW
    Przez PietruchM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-06-2014, 17:42
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 14:59
  3. mała przestroga ..
    Przez Pawel-2005 w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 09:36
  4. [Inne] Turbo Serwis z Wrocławia - przestroga
    Przez Nexus6 w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 09:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •