Dzięki za informacje! :)
mam nadzieje, ze na początek wypali opcja z odłączeniem klem, bo przy takiej pogodzie ciężko ruszyć spod świateł :)
...a w dalszej kolejności rozpracuje drania dogłębnie.

---------- Post dodany 08-15-2011 o 10:32 ---------- Poprzedni post 07-25-2011 z 08:15 ----------

3 weekend z rzędu, a przyczyny nadal nie znalazłam:( Póki co żaden opisywany na forum sposób nie zadziałal - oprócz wymiany sterownika, bo tego jeszcze nie próbowałam. W między czasie okazało się, że był przerwany przewód masowy (tak to sie nazywa?) tylnego mostu, jednak jego wymiana nic nie zmieniła. No i jedna nowa obserwacja – gdy mam odłączony dłuższy czas bezpiecznik i włożę go jak samochód jest rozgrzany, czyli po ok pół godz. jazdy – WSZYSTKIE BŁĘDY ZNIKAJĄ! jak to możliwe? w sterowniku jest jakiś czujnik temperatury, ale czy nie logicznym jest, że gdyby to była wina sterownika, to po rozgrzaniu samochodu sam powinien korygować błędy? czyż nie? czy mam zaryzykować i kupić ten sterownik, czy to co opisałam raczej go wyklucza?

PS i czy nie orientujecie się jaka jest orientacyjna cena sterownika, bo nigdzie na allegro nie mogę znaleźć?