ICE - Witam ponownie na forum

Panie i Panowie

Forum przez lata funkcjonowania pomogło setkom ludzi i pozwoliło im zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu oraz zainspirowało wielu do takich czy innych działań lub poglądów .
Aktywni forumowicze poświęcają wiele czasu aby pomagać , motywować i inspirować a czasem sprowadzać ze złej drogi .
Jest nas coraz więcej i jak w każdej grupie ludzi różnimy się temperamentami i podejściem do wielu spraw .
Jest sprawą zrozumiałą że ktoś musi czuwać nad porządkiem i przestrzeganiem pewnych zasad za co odpowiedzialny jest Moderator . Jest to przywilej jak i ciężka i niewdzięczna praca czasami , miejmy tego świadomość .
Wszelkie decyzje jakie podejmuje moderator są w jego przekonaniu słuszne dla ogólnego dobra i uzasadnione względem regulaminu .
Na forum nie ma demokracji , wszyscy aktywni użytkownicy powinni zapoznac się z regulaminem gdzie jest to dokładnie opisane .
Jest też opisane w lekko humorystycznej formie jak powinniśmy podchodzić do decyzji moderatora .
1. Administrator i Moderator ma zawsze racje !
2. Gdy Administrator lub Moderator nie maja racji patrz punkt 1

To czy Paweł miał rację czy jej nie miał nie powinno być tematem dyskusji i debat na forum .
Moderator podejmuje samodzielne decyzje które w jego przekonaniu są słuszne . Czy w rzeczywistości są słuszne czy nie jest to sprawą dyskusyjna tylko pomiędzy Moderatorem i Administratorem . Jak już wcześniej napisałam , Moderator podejmuje decyzje zgodnie z własnym osądem i sumieniem .
Zapewniam was że przedyskutowałem sprawę z Pawłem .
Proszę więc o przyjęcie tego do wiadomości i nie kontynuowanie dalszych dyskusji w tej sprawie .








Pozdrawiam